4 Gab. Modes ādas rokassprādze Sajauc krāsu čūska ādas rotaslietas rokassprādze Bruģēt rhinestone Dubultā violeta akmens rotaslietas Dāvanu dāma 3441

aproces modes, Modes Rokassprādze, rotaslietas rokassprādze, Lēti aproces modes, Augstas Kvalitātes modes rokassprādze, Ķīna rotaslietas rokassprādze Piegādātāju

1.Apšuvums: Eko-Draudzīgu Apšuvuma , Radīt Brīvu ,Niķeļa Bezmaksas,Camiun Bezmaksas. Apšuvuma nebūs aptraipīt vairāk nekā 1 gadu. 2.Akmens: Lūdzu, zināt, ka visas bildes, šeit ir tikai dizaina un krāsas atsauces! Mēs izvēlieties produktu pēc nejaušības principa, bet nebūs liels atšķirties no fotogrāfijas. Druzy krāsa būs nedaudz atšķiras no fotogrāfijas. 3.Piegāde: Mēs vienmēr nosūtīti paketes ar Epaket uz ASV,un ierakstītā vēstulē uz citām valstīm.Jūs varat jāmaksā papildu sūtīšanas maksa par kurjerpasta pakalpojumu,piemēram, DHL,EMS,UPS,u.c.. 4.Piezīme: Visi piekariņi nebūs nosūtīt ar ķēdes.

Materiāls: lether,Shell

Krāsa: Mix krāsa

Daudzums: 4piece daudz

Izmērs: salīdzināt ar lineālu