Pavisam jaunu oriģinālu klēpjdatoru HDD kabelis DELL LATITUDE E5450 hardisk savienotājs kabeļu 8GD6D 08GD6D

klēpjdators hdd kabelis, HDD Kabelis, Klēpjdators kabelis, Lēts klēpjdators hdd kabelis, Augstas Kvalitātes hdd kabelis, Ķīna klēpjdatoru kabelis Piegādātāji

Šo kabeli DELL LATITUDE E5450 2.5 collu cietajā diskā pieslēgvieta

Cietā Diska Prasības: 2.5 collu 5mm/7mm SATA-3 HardDisk

D PN:8GD6D

MAKSĀJUMS:

Mēs pieņemam bankas tansfer ,uzņēmuma nodošanas un kredītu ar maksājuma karti,bet drošības apsvērumu dēļ,mēs tikai kuģu lai delvery adresi, kuru jūs apstiprināts ar Reformatudraudze.lv.

SŪTĪJUMU

1.Mēs nosūtīsim pamatplates 3 (triju) darba dienu laikā pēc pircēja maksājumu pārbauda Reformatudraudze.lv.

2.Mūsu cenas nav tostarp galamērķa muitas nodokļa,mums būs atbildīgs par Ķīnas pasūtījuma.

3.Mēs caur DHL/UPS/EMS/FEDEX/TNT pēc dažādiem reģioniem, izmantot dažādus piegādes veidus kuģniecības starptautiskajā telpā.

\\DHL/UPS/TNT būs nepieciešamas aptuveni 4-9 darba dienās visvairāk county.

\\EMS būs vajadzīgas aptuveni 5-15 darba dienas lielākā daļa county.

Modeļa Numurs ZAM70
Kabeļa garums AAPB0
Produkti Statusu Sastāvs
Veids SATA Kabeļi