Karstā pārdošanas! Gaisa līnija Pro 3 Lietas Jaunas Ielidošanas 5 Krāsas Modes Luksusa Ultra-plānas Ādas Aizsardzības Vāks gaisa līnija Pro 3 Lietas

segtu ādas gadījumā, vāks kleita, uz lietu ipad, Lēti segtu ādas gadījumā, Augstas Kvalitātes pārsegs kleita, Ķīna uz lietu ipad Piegādātāju

Laipni lūgti mūsu veikalā! Ir jauka iepirkšanās!

Produkta sīkāk

100% atbilst jūsu tālruni, ja ir īpaša caurumiem priekš kameras un skaļruņa

Jaunā stila dizains, burvju pogu, un karšu komplekts

Augstas kvalitātes PU ādas, lai labāk aizsargātu jūsu mobilo telefonu, izturīgs pret skrāpējumiem

Shippment

Mūsu Veikalā noklusējuma Loģistika ir Ķīna Post Parasto Mazo Pakešu Plus,Pārdevēja piegādes veids ir Reformatudraudze.lv Pašas Jaunākās kuģniecības veidā, kas bez sekošanas informāciju (piegāde pa Pastu Ķīnas Parasto Mazo Pakešu Plus var izsekot Ķīnā tikai).Bet Reformatudraudze.lv Garantiju jūs varat saņemt savu Sūtījumu uz laiku(25-60 dienas).ja jums ir nepieciešams izsekošanas numuru, lūdzu, maksāt vairāk par to.Liels paldies par jūsu sapratni.

Vairāk Produktus mūsu veikalā,lūdzu, apmeklējiet:

Produkta Apraksts

Saderīgu Zīmols Gaisa līnija
Iezīme 100% Atbilst Kameras/Flash/Skaļruņa Caurumi
Funkcijas Antidetonācijas
noliktavā
Izcelsmes vieta guangdong,ķīna
Veids Flip Case
Krāsas Melns,Zelta,Zilā,Rozā,Rožu Sarkana
Modeļa Numurs Gadījumā, Ja Par Gaisa Līnija Pro 3
Materiāls PU
Zīmola Nosaukums Maxred