Automātisko garāžas durvju nazis automātiskie bīdāmie vārti nazis RTU 5025. LPP GSM Vārtiem Nazis

GSM Vārtiem Nazis, gsm vārti, vārti nazis gsm, Lēti gsm vārtiem nazis, Augstas Kvalitātes gsm vārti, Ķīnas vārtiem nazis gsm Piegādātāju

1. Jaunu jaunināšanas, palielina sistēmas stabilitāti un palielināt atsaucību;

2. Nekādas izsaukuma maksas. GSM Vārtiem Piekļuves Kontrolieris noraida zvanu no atļauts skaits, tad carrys no ieslēgt/IZSLĒGT prasību par pirmo " ring\

3. Vairākus pieteikumus. (vārti, bolardi, barjeras, garāžu durvis, slēģi un durvis vai iekārtas);

4. Droša, Izmantojot zvanītāja ID, identifikācijas,nezināmiem zvanītājiem tiek ignorētas;

5. Var vadīt no jebkuras vietas, bez attāluma ierobežojumiem;

6. Pievienot vai noņemt lietotājus ar SMS komandu;

7. Nav nepieciešams nodrošināt tālvadības pults, lai dažādiem lietotājiem;

8. Līdz 999 atļauts tālruņu numurus var konfigurēt;

9. Divas Digitālās ieejas durvju sensors, kustību sensorus vai citus sensorus, lai aizsargātu jūsu durvīm un logiem, ja kāds no tiem izraisa, nosūtīs SMS ar trauksmes ziņojums tu uzreiz;

10. Viena izeja ar releju reitings 3A/240VAC, kas savieno maiņa, durvju vai mašīnas;

11. Releja darbība tiks atgriezta SMS apstiprinājuma īpašniekam, šī funkcija ir labojams ar lietotāju;

12. Pamatojoties uz GSM Tīklu, piemērota daudzām lietojumprogrammām.

paketē iekļauts :

Lieldatoru X1

GSM Antena X1

AC/DC AdaptorX1

Lietotāja Rokasgrāmata X1

Sūtījumu

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

Atgriezties&Kompensācijas

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA. NAV nekādu IZŅĒMUMU! Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po#.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Garantija

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Atsauksmes

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Signāla Tips Programmas Vadības
Komunikāciju Interfeiss Bezvadu
Video Saskarne No
Jauda Citi