Bērniem Čības Ziemā Silts, Bērnu Apavi Zēniem Todller Meitene Karikatūra Kucēns Trikotāžas Gumijas Zole Mājas apstākļos, Mājas Tamborēšanas Mokasīni

Čības bērniem, bērniem čības ziemas, bērniem ziemas čības, Lēti čības bērniem, Augstas Kvalitātes bērnu čības ziemas, Ķīna bērniem ziemas čības Piegādātāju

100% Pavisam Jaunu Un Augstas Kvalitātes

Kokvilnas tamborēšanas augšējā, neslīdoša gumijas zole

Stils: Mājas Kucēns Apavi

Krāsa: Pelēka/Zila, Brūna, Rozā

Pls Pārbaudiet Izmēru Chart, lai Atsauces:

Izmērs Zoles Garums Vienīgais La bel

6 13,5 cm / 6.1 collas 13/14[D]

8 15,5 cm / 6.1 collas 15/16[S]

10 17 .5cm / 6,9 collas 17/18[M]

12 19.5 cm / 7.7 collu 19/20[L]

1 inch =2.54 cm

Piezīme:

Lūdzu, izvēlieties izmēru individuālie Garuma.

Jo faktori, piemēram, displeja pikseļu, tāpēc var būt nedaudz krāsu atšķirība

Jo dažādas mērīšanas metodes, var būt 1-3cm pieļaujamās kļūdas diapazons.

Postenis Ietver:

1 Pāris Bērnu Čības

Par Shippment 1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO) 2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes. 3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese ir jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. 5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 6. Ja jūs neesat saņēmis savu pasūtījumu, pēc 30 dienām no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs jums izsekot jūsu pasūtījumu un saņemt atpakaļ uz jums asap. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība! Par Atgriešanos / Kompensācija 1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos tā no dienas, kad saņemts. Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs kompensāciju jautājumu vai nomaiņa, lai jūs. Nav nekādu izņēmumu. Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē. 2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID. 3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. 4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja produkts nav ko reklamē. Mūsu Garantija 1. 12 mēneši Ražotāji ierobežotā Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju. 2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru, pretējā gadījumā MĒS nevaram SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, kuriem ir BEIDZIES GARANTIJAS laiks. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv! Par Atgriezenisko saiti, Mēs uzturētu augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veikt līdz jūsu apmierinātību. Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Sku BB610801
Virsas Materiāls Sintētisko
Modes stils Bērnu mājas apstākļos
gadalaiki Ziemas,Rudens,Pavasara