LNRRABC Sieviešu Jauki Salds Polka Dot Lūpu Iespiesti Burvju Sūklis Klipsis Matu Veidošanas Bun Maker Curler Rīki acessorio para cabelo

para cabelo, acessorio para cabelo, Bulciņa Maker, Lēti para cabelo, Augstas Kvalitātes acessorio para cabelo, Ķīna bun veidotājs Piegādātāji

Apraksts 100% Pavisam Jaunu Un Augstas Kvalitātes

Stils : 8 Stili

Materiāls : Audums

Izmērs : Aptuveni 5*24cm

Daudzums : 1 gab.

pircējs parādīt

Maksājums:

Tikai justies droši maksāt ar mums pa Reformatudraudze.lv Darījuma Izmantojot Kredītkartes Visa,MasterCard,QIWI,Western Union, Bankas Pārskaitījumu. Lūdzu, Ņemiet vērā: Ievedmuitas nodokļi, kas nav ietverti postenī cena un piegādes izmaksas.Šīs maksas ir pircēja pienākums. Lūdzu, pārbaudiet jūsu valsts muitas iestādē, lai noteiktu, vai šīs papildu izmaksas būs pirms pirkšanas. Piegāde: ASV: 10-35 dienas,UK: 25-40 dienas, Brazīlija un Krievija: 30-60 dienas.Citām valstīm: 15-55 dienas.Tas var būt ilgāks. Ja jūsu pasūtījuma vērtība ir vairāk nekā $150,mēs varētu paredzēt, ātra piegāde un bezmaksas piegāde maksu,jūs varat pasūtīt un ļaujiet mums regulētu cenu, lai jums,bet, ja jūs atbilstat nodokļu problēmas,jums ir atrisināt to ar sevi,ceru, ka jūs varat saprast. Atgriezenisko saiti un ja jums ir apmierināti ar mūsu servisu!Jūsu komentārs ir ļoti svarīga mūsu biznesa panākumi. Lūdzu atstāt mums pozitīvas atsauksmes un 5 zvaigžņu vērtējumu komentārus, priecāsimies, ka ir ļoti daudz Atdevi, Ja posteņu bojāts vai tranzītā, lūdzu, neuztraucieties, lūdzu, norādiet bojātas attēlu, lai mums,mēs sniegsim kompensāciju.mēs pieņemam peļņu, jo jūs to saņēma 14 dienu laikā, bez jebkādiem bojājumiem vai salauza.pircējs maksā par ienākumiem,pārdevējs nav atbildīgs par pircēja choosed nepareizu izmēru, Mēs atmaksāsim vai apmainīt preci, ja tā ir bojāta vai pazaudēta. Kuģniecības maksa netiek atgriezta. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu pirms atgriezt preces. Sazinieties ar mums, Ja jums ir kāds jautājums vai nav apmierināti ar mūsu objektus ,lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms pa e-pastu,mēs esam ļoti vēlas izmēģināt mūsu labāko, lai atrisinātu jums,paldies jau iepriekš.

Modelis Tips Drukāt
Materiāls Audekls
Stils modes
Zīmola Nosaukums LNRRABC