Jaunas Plastmasas, Silikona Colander Sietiņš Burvju Grozi Saliekams Salokāms Augļu, Dārzeņu Sīkrīkus Virtuves Gatavošanas Rīki

Silikona Colander, magic grozu, colander sietiņš, Lēti silikona colander, Augstas Kvalitātes magic grozu, Ķīna colander sietiņš Piegādātāju

wy-plugin-sākums

Karstā Prece

$21.85

$14.98 $19.98

$8.99 $17.98

$11.86 $18.25

$13.83 $18.44

$21.83 $29.9

$11.97 $15.96

$9.09 $13.98

wy-plugin-gala

Nosaukums: Silikona colander Krāsa: Sarkana Zaļa Materiāls: Silikons Svars: 550g izmērs: 61*26*12 cm 39*26*4 cm Pakete ietver: 1 GAB silikona Pakete

Motīvs:

★ NELĪDZENS BŪVNIECĪBA GARANTIJU UN SAGLABĀT TONNAS TELPĀ - Izturīga Silikona Materiāla un konstrukcijas, lai izturētu ikdienas lietošanas, der gandrīz visiem izlietnes formas, izmēri. - Novietot gandrīz Jebkur! Ideāli piemērots Mazām Virtuvēm vai Dzīvokļi, kur Telpa ir vērtīgs.

★ GUDRA VIRS IZLIETNES DIZAINS-Tas colander var stāvēt virs izlietnes un turiet sevi ar savu izturīga paplašināma rokās. DRENĀŽAS ĀTRI-caurumi uz colander ir perfekts izmērs, tie ir pietiekami lieli, lai notek ātri, bet pietiekami mazs, lai lietas, lai nekristu iemeta. ★ AUGSTAS KVALITĀTES UN IZTURĪGS DROŠĪBAS - karstumizturīga līdz 122° F 60° C. Kārtīgi to uz augšu, un Mētāt to trauku mazgājamā mašīnā Viegli Tīrīšanai! ★ BPA-FREE - Izgatavots no Augstas Kvalitātes Pārtikas Klases-Silikona, tāpēc ir DROŠI PAR SAVU ĢIMENI, lai izmantotu ikdienā!

1. Ir daudzas metodes, kas pieejami par Reformatudraudze.lv, piemēram, Alipay, kredīta kartes, reālā laika bankas pārskaitījumu,bezsaistes maksājumu(bankas pārskaitījumus un Western Union). 2. Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk. Lai aizsargātu jūsu intereses, jūsu maksājums tiks temporaily tur Reformatudraudze.lv, un netiks izpausta mums līdz brīdim, kad jūs apstiprināt saņemt produkta. 3. Ja jūs nezināt, kā maksāt, Lūdzu, noklikšķiniet uz pogas tālāk, lai uzzinātu. 1. Jo politika, Lūdzu, sniedziet mums savu vārdu, uzvārdu. 2. Prece tiks piegādāta noteiktajā 1-4 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Un piegādāt laikā, kā attēlā zemāk. 3. Ja transnation ir ĶĪNIEŠU svētki, apstrādes laiku būtu jāatliek. Lūdzu, saprast.

Zīmola Nosaukums KAYCROWN
Veids virtuves sīkrīkus
kārtot Colander & Sietiņš
Modeļa Numurs SAKSA