Pilns Komplekts, Seksīga Apakšveļa Plus Izmērs 3XL 5XL Zīda Peldmētelis un Jostas Pidžamas Sieviešu Japāņu Yukata Kimono Dāma Naktskrekls Sleepwear

plus sexy apakšveļa, sexy lingerie, sexy apakšveļa plus, Lēti plus sexy apakšveļa, Augstas Kvalitātes seksīga apakšveļa, Ķīna sexy apakšveļa plus Piegādātāju

Atvainojiet,

Mums Nav Sliktas Kvalitātes, Ne Cheapie

Par mums

Visi produkti ir noliktavā

Visas drēbes audums ir augstas kvalitātes

Visi apparels ir īsta foto

Visi produkti tiek pārbaudīti pa vienam pirms nosūtīšanas, lai pārliecinātos, ka prece ir labā stāvoklī

Jaunas Ielidošanas Seksīga sieviešu Apakšveļa Plus Lieluma Langerie Bezmaksas Piegāde Augstas kvalitātes maiga ziedu mežģīnes un spandex acs audums Ērti valkāt, draudzīgi, cieši pieguļošs ādas Super sexy apakšveļa, jums liek daudz vairāk burvīgs nakts Materiāls: Poliesters/spandex Krāsa:Melna/Zila Izmērs:XL/ 3XL/5XL Importēti Paketē iekļauts: Drēbes + T elsas

Izmēri

Uzmanību

(1), Jo dažādu mērīšanas metodes, Pozīciju un auduma stiept, dati būs novirze no 1-2 cm .Izmēri ir tikai atsaucei.

(2)Krāsu atšķirība var pastāvēt starp dažādiem datora displejs , īpašās lūdzu natūrā virsroku.

(3)Lūdzu, skatiet mērvienību pārveidošana:1INCH=2.54 CM VAI 1CM=0.39 COLLAS

(4)Mazgāšanas Padomi:temperatūra ir zem 40 grādiem roku mazgāšanas labāko, neberzējiet grūti , aizliegt balināšana un gludināšana, pakārt sausā

Modelis Liecina,

Maksājumu Atbalsts

Darījuma, Western Union, TT, , WebMoney, moneybookers, kredītkartes.

Ja jūs nezināt, kā maksāt, vai maksāt rodas problēmas,

lūdzu, apmeklējiet: activities.Reformatudraudze.lv/adcms/help-Reformatudraudze.lv-com/categories_Payment.php

Kuģniecības un izsniegšana

Čau, dārgais draugs,

Parasti kuģniecības ir Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pastu vai E-packet ,tas prasīs apmēram 15-45 dienas, kad zemes gabala sasniegt savu valsti, ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 45 dienu laikā no sūtījuma, lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārbaudītu, mēs vēlamies paplašināt piegādes datumu esat pirmo reizi. Ja pēc tam, kad 60 dienas jums vēl nav saņemt sūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums atkal, mēs veiksim pilnu kompensāciju.

Neattiecas 60 dienu laikā, strīdu, tas ir nevēlami.Lūdzu, ievietojiet nosacījumus vērā, ja jūs nevarat accpet, lūdzu nav kārtībā.

Pēc piegādes adreses, kas ir ļoti svarīgi, tāpēc, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet, kad jūs veicat pasūtījumu ,un atstāt uztvērējs\\\\\\'s pilns vārds, lūdzu! Pateicamies, ka s par jūsu sadarbību !

Atgriešanās Politiku

Atsauksmes

Ja jums ir apmierināti ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, lūdzu, atstājiet mums 5~zvaigžņu atzinību, jūsu atzīšanu par mums, tas ir ļoti svarīgi.

Ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums pirms negativefeedback, mēs centīsimies, lai atrisinātu problēmu, līdz esat apmierināts. Laba komunikācija vienmēr ir labākais veids, kā atrisināt problēmu.

Izmērs XL/3XL/5XL
Modeļa Numurs OY-R70145
krāsa melna/zila
Auduma Veids Satīns