Motora J5T23781 Sadales Pozīcijas Sensors 01-09 Subaru Outback 3.0 L-H6

sensors sensors, Sensora Pozīcijas, sensors subaru, Lēti sensors sensors, Augstas Kvalitātes sensors stāvoklis, Ķīna sensors subaru Piegādātāju

Apraksts

● Produkta nosaukums: Kloķvārpstas Pozīcijas Sensors

● Daļas Nr.: J5T23781

● Apmaiņas Daļas Numurs :

PC303,SU5561, SN2032

89053102,213-2034,180-0511,CSS852,309561

Saderība

Tas der šādiem modeļiem:

Subaru :

B9 Tribeca 2006. - 2007. Gadā

Mantojums 2008-2009

Outback 2001-2009

Tribeca 2008-2009

Attēls

Maksājuma Veids

●Mēs pieņemam apmaksu ar Paypal , Cresit Karti , Bankas Pārskaitījumu un citu Maksājumu, kas Reformatudraudze.lv atbalstu .

●Lūdzu padarītu jūsu maksājumu 19 dienu laikā pēc izsoles beigām.

●Norādiet savu īpašo pieprasījumu (krāsu, iepakojumā, vērtību deklarācija, utt.) kad jūs veicat maksājumu, vai sūtīt īsziņu, lai ar mums.

Muitas nodokļi

Starptautiskā Pircēju Lūdzu, Ņemiet Vērā, :

Ievedmuitas nodokļi , nodevas un maksājumi netiek iekļauti objekta cena un piegādes izmaksas. Šie tarifi ir pircēja pienākums.

Attiecībā uz dažām valstīm,piemēram, Krieviju, Argentīnu un GreeceDenmark,Somijas, Izraēlas un Brazīlijas, jaunzēlandes. par atmuitošanu ļoti stingri, klientam ir jāsadarbojas muitošanas panākumi, un, ja ir kāds nodoklis, klientam ir nepieciešams, lai segtu to.Lūdzu, sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms izsoles / pērk.

Parasti,mēs varam mēģināt manas vislabāk, lai palīdzētu jums zīmi zemāku vērtību, uz iepakojuma,ja tas nestrādā, lūdzu atcerieties, ka tas nav pārdevēja atbildību.

Kuģniecības un piegāde

●Parasti, mēs būsim kuģniecības un augšupielādēt izsekošanas numura 24 stundu laikā pēc jūsu pabeigt pasūtījuma apmaksas.

Mēs veiks stingru iepakojumu, lai nodrošinātu, ka jūsu preces ir drošas.

●Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.tāpēc, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu pasūtījums adrese atbilst jūsu piegādes adresi . lūdzu, pastāstiet mums savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

●Piegādes laiks ir atkarīgs no Nosūtīšanas Pārvadātājam, Muitas un Pasta Nosūtīšanas, galamērķa un citiem faktoriem.

Ja jūs neesat saņēmis savu posteni 40 darbdienas no mums izsūtiet, lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi. Mēs izsekot sūtījumu un mēģiniet manas vislabāk, lai palīdzētu jums, cik ātri vien iespējams,tikai negatīvas atsauksmes, bez komunikācijas nav noderīga, lai atrisinātu problēmu.

Atgriešanās Politiku

●Bojājumiem vai Zudumu transportēšanas laikā tiks apstrādāta ar bojājums/zaudējis prasības gadījumā pārvadātājs. Nomaiņu netiks nosūtīti, kamēr prasība ir apstiprināta. Lūdzu, sazinieties ar mums vairāk informācijas.

●Atgriešanās tiek pieņemtas 14 dienu laikā pēc tam, kad pircējs ir preces saņemšana.

●Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru , atgriešanās iemesls , un jūsu Reformatudraudze.lv ID .

Sazinieties ar mums

●Mēs ir pieredzējis uzņēmums, kas strādā E-komercijas gadiem. Custmer apmierinātība ir mūsu NAV.1 mērķis.

●Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi uz e-pastu mums, pirmkārt ,un mēs atbildēsim jums ASAP. Arī mēs centīsimies, lai to atrisinātu, kā cik vien iespējams.tikai negatīvas atsauksmes, bez komunikācijas nevar saņemt palīdzību, lai atrisinātu problēmu.

Atsauksmes

Mēs augsti novērtējam jūsu Piecas Zvaigznes Postive Atsauksmes . Lūdzu, neatstājiet negatīvu vai neitrālu atsauksmi bez jebkāda kontakta. kāpēc ne atrast draudzīgs veids, kā atrisināt problēmu.Es uzskatu, ka jebkuru problēmu var atrisināt ar mūsu laba komunikācija.

Ceram uz pakalpojumu jūs ar labu produktu un pakalpojumu.

Kopā mēs radītu Vairāk!

Auto Maker
Rezolūcija 1
Zīmola Nosaukums SORGO