10pcs/daudz 100mm 10cm JR servo pagarinātāju vadu elektroinstalācijas, vīriešu, vīriešu, JR/Futaba vads tālvadības kontroles

servo pagarināšana, servo vadu, servo pagarinātāja vads, Lēti servo pagarināšana, Augstas Kvalitātes servo vadu, Ķīnas servo pagarinātāja kabelis Piegādātāji

100mm Futaba JR 22AWG vīriešu vīriešu, servo pagarinātāju vadu

Apraksts: 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes 10 Gab servo pagarinātāju svina Vadu Kabeli. Servo pagarinātāja vads, 3 polu sieviešu, vīriešu, Sieviešu savienotājs Futaba spraudkontaktu + Vīriešu JR spraudkontaktu var uzvalks visiem savienojums. Saderīgs: Izmanto RC automašīnas, kravas Automašīnas, lidmašīnas un helikopteri. Stieples Garums: 100 mm Krāsa: Kā bildes redzams Daudzums: 10 Gab Piezīme: 1.Pāreja: 1cm=10mm=0.39 collas 2.Lūdzu, ļauj 1-3mm kļūdas dēļ manuāla mērīšana. pls, pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms jūs cenu. 3.Sakarā ar atšķirību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis. Paldies! Komplektā ietilpst: 10 x Servo pagarinātāja Vads

1 .Skenēt QR kodu. 2 .pievienot savu veikalu, lai jūsu mīļākie veikalā, 3 . Daļa no mūsu veikala, lai Facebook,Twitter,VK,Pinterest,Google plus, ect , 4 .Sazinieties ar mums, izmantojot īsziņas vai trademanager , sūtiet mums screen shot,jūs saņemsiet bezmaksas dāvanu no mums. 1. Transportu visā pasaulē. (Izņemot dažas valstis ue apo / fpo) 2. Pašreizējā apstrādāt pasūtījumus pēc apmaksas pārbaudes. 3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese ir jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. 5. Pakalpojuma Tranzīta Laiks ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 6. Ja jūs neesat saņēmis savu pasūtījumu, pēc 30 dienām no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs pēc pasūtījuma un saņemt atpakaļ uz jums asap. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība! 7. Piegādes Laiks:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no tās saņemšanas dienas. Ja " vienība savā īpašumā vairāk nekā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoto un nebūs issuea kompensāciju vai nomaiņa, lai jūs. Ir noexceptions! Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē. 2. Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID. 3. Mēs atmaksāsim jūsu pilns uzvarētāju piedāvājuma summu, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, pēc tam, kad gan Pircējam, gan Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. Vai, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. 4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece (s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

1. Ierobežota Garantija: 12 mēneši Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un / vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar garantiju garantiju. 2. Bojātas preces, ir jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. Mums nav salabot vai nomainīt vienumi, kuriem ir beidzies garantijas laiks. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

krāsa JR vīriešu vīriešu, JR vīriešu, sieviešu, Futaba vīriešu, sieviešu, Futaba vīriešu vīrietis
Materiāls Kompozīta Materiālu
Transportlīdzekļa Tips Lidmašīnas
Modeļa Numurs 100mm 22AWG JR vīriešu vīriešu, kabeļu