VARONIS R75 Metāla Gadījumā, Baltas Tintes Pildspalvu Unikāls un Stilīgs Dizains Dāvanu Tintes Pildspalvu

dizainers tintes pildspalvas, Tintes Pildspalva, strūklakas pildspalvas dizains, Lētas dizaineru tintes pildspalvas, Augstas Kvalitātes tintes pildspalvu, Ķīna strūklakas pildspalvas dizains Piegādātāju

Pildspalvu Stāvoklis: 100% New

Klp: Snap par klp veida Pārveidotājs: Noņemams tintes pārveidotājs( var aizstāt ar starptautiskā standarta izmēra tintes kasetnes. Arī, jūs varat izmantot pudelēs tinti.) Garums: 14 cm apm. Svars: 25 g apm.

pakete ietver

1X Pildspalvu

1 X Box

Maksājumu ir daudz maksājumu metodes pieejama Reformatudraudze.lv piemēram, Darījuma, kredīta kartes, reālā laika bankas pārskaitījumu, bezsaistes maksājumu (bankas pārskaitījumus un Western Union). Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk. Lai aizsargātu jūsu intereses, jūsu maksājums tiks uz laiku, kas notika ar Reformatudraudze.lv, un netiks izpausta, kamēr jūs saņemat jūsu pasūtījumu un ir apmierināti ar to.

Kuģniecības priekšmetus, parasti tiek nosūtīti 1 darba dienas laikā. Piegādes laiks aizņem apmēram 2 līdz 3 nedēļas. Dažreiz zemes gabalu var aizkavēties dēļ muitas pārbaudēm. Ja piegādes veids ir China Post Air Mail vai Hong Kong Post Gaisa Pasts, piegādes laiku un ātrumu, kā šādi:

Valsts

Ilgums(Dienas) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 Amerikas savienotās valstis Likme 21.4% 50% 14.3% 7.2% 7.1 % Kompensāciju, Apvienotā Karaliste Likme 5.1% 50.1% 29.6 % 10.5% 4.7% Kompensācijas Likme Austrālijā 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Kompensācijas Likme Kanāda 11.1% 22.2% 30.3 % 20.9% 15.5% Kompensāciju Vācija Likme 0 4.1% 31.4% 17.6% 3.9% Kompensāciju, Brazīlija/Krievijas/Ukrainas Likme 0 10.6% 28.1% 43.8% 15 % Piezīme: Brazīlija/Krievija/Ukraina prasīs daudz ilgāku laiku nekā citās valstīs, tā atmaksas laiks būs līdz 70 dienām.

Atgriešanās Politika "Kvalitātes pirmkārt, klientiem pirmo". Mēs garantējam, ka mūsu klienti ir apmierināti ar kvalitāti un cenu, par mūsu produktiem. Ja jūs neapmierina ar produktiem, kurus esat saņēmis, lūdzu, sazinieties ar mums 7 dienu laikā pēc tam, kad jūs saņemsiet priekšmetus. Mūsu veikalā piedāvājam mūsu klientiem 7 darba dienu laikā no saņemšanas objektus (sākotnējā stāvoklī), lai atgrieztos atpakaļ uz asv, lai veiktu informācijas apmaiņu vai kompensāciju. Vienkārši justies brīvi sazināties ar mums, ja jums ir jautājums

Fountain Pen's Padoms Materiāls Citi Metāli
Nib Materiāls Iraurita
Pērļu Izmērs Nē Oriģinālu dāvanu kastē, Ar Oriģinālo kasti