1 Gab. Augstas Kvalitātes Zemūdens Artificia akvārija Augi, Zāle Zivju Tvertnes Akvāriju Dekori Dekorēšana Akvaryum 50cm

Attiecībā Uz Zvejas, zivju tvertnes zāle, rotājumi akvāriju, Lēti zvejas, Augstas Kvalitātes zivju tvertnes zāle, Ķīna rotājumi akvāriju Piegādātāju

Nosaukums: Simulācijas ūdens augiem, kas Piemērojami: Akvārija ainavas Materiāls: PVC plastmasas + keramikas bāzes Izmērs: Augstas aptuveni 50cm Krāsa: Zaļa/Violeta Iepakojumā: 1 Gab lietošanas Norādījumi: Ūdens augiem var izraisīt ūdens augu laikā, iepakošanas procesā, presēšanas deformācijas, kas pieejami no 40°~60° silts ūdens uzsūkšanās var atjaunot, Ņemiet vērā: Nevis tieši zem Qiang Gulēt saulē, nevar laist pie temperatūrām, kas pārsniedz 65° Ūdens Lapām: Simulācijas zāli, lapām un saknēm ir izgatavoti no videi draudzīgiem PVC materiāla neietekmē ūdens kvalitāti, ne ar citiem augiem, piemēram, izskatu, krāsu aerosols, ko izraisa izgaist, un ietekmēt ūdens kvalitāti. Bet izmantot krāsojamās uz izejvielu un pēc tam izgatavoti no stereotipiem, krāsa būs daudz labāk, nav izbalināt. Keramikas bāzes: Simulācijas ūdens bāzes, izmantojot keramikas bāzes, keramikas ir māls, un dažādas dabas minerāli no smalcināšanas un sajaukšanas, kas nav toksiskas, nekaitīgi, bet arī ūdens ir laba stabilitāte. APMAKSA: Pirms izvietojot savu pasūtījumu,lūdzu, apstipriniet, detaļas ar mums, ja jums ir pieprasījuma par precēm. Lūdzu, veiciet maksājumu 3 dienu laikā no pasūtījuma arī, ja iespējams. SŪTĪJUMU: 1. Sagatavošanas Laiks:mums ir 1-2 darba dienas, lai sagatavotu pasūtījumu saskaņā ar mūsu numberous pasūtījumus katru dienu. 2. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet savu adresi, ja jūs rakstīt Reformatudraudze.lv,ja jūs vēlaties mainīt pirms mēs kuģis viņus ārā, 3. Par Muitas Nodoklis Parasti mums atzīs, ka par minimālo vērtību, lai izvairītos no muitas nodokļa. Bet sakarā ar dažādu politiku dažādās valstīs, tur varētu būt muitas nodoklis, kas būtu jāmaksā pircējam. Lai jūs varētu atstāt ziņu, ja pasūtījuma, par to, cik daudz value jūs gribētu atzīt. 4. Sūtījumu izsekošanas informāciju, vaicājumu, Jūs varat pārbaudīt savu piegādes informāciju no šo saiti, ar izsekošanas nr. : www.17track.net/en ( tā kopiju pārlūku) 1. Ja jums ir apmierināti ar mūsu objektus un mūsu pakalpojumiem,lūdzu, ņemt minūti, lai mūs atstāt possitive atgriezenisko saiti ar visām 5 zvaigznēm .mēs novērtējam to. 2. Kādas problēmas,lūdzu, sazinieties ar mums, lūdzu, turēt prom no negatīvas atgriezeniskās saites. Mēs varam sniegt jums vislabāko risinājumu.

krāsa zaļš/violets
Zīmola Nosaukums Jāievēro, Lai Lidot
Nosaukums Simulācijas ūdensaugiem
Materiāls PVC, plastmasas + keramikas bāzes