2gab Jaunu Zemāko Cenu Automašīnu, Motociklu, Karavānu Van Akumulatora Testu Rezultātā Klipus Izolētas Aligators Skava 50A Sarkans + Melns 80mm

akumulatora bateriju akumulators, akumulators auto, Auto akumulators, Lēti akumulatoru bateriju akumulators, Augstas Kvalitātes akumulatoru automašīnas, Ķīnas automašīnu akumulatoru Piegādātāju

Postenis specifika: Garums: 80mm Daudzums: 2pcs ( Sarkans + Melns) 100% Pavisam Jaunu un Augstas Kvalitātes. Viegli un ātri izveidot savienojumu. Liela izmēra un viegls, ar asiem zobiem. Aligators klipu spaiļu tur stingri. Plaši izmanto dažādu elektrisko projektu, sprieguma testeris. Tie ir ideāli, Akumulatoru lādētājiem (Saules panelis, elektrisko žogu, utt.) vai darbojas apllications no automašīnas vai atpūtas baterijas (kempings, laivu, elektrisko žogu, utt.) Paketē Iekļauts: 2x Aligators Klipu(1gb Sarkana+1gb Black)

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO) 2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes. 3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 5. Piegādes Laiks: Dārgie draugi, jums var satikties ar kādu sajaukt, ja jūs izvēlēties piegādes metodi, lūdzu, ievērojiet zemāk:

Visiem draugiem:

1). Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus ir Reformatudraudze.lv pašu nosūtīšanas veidu, tas ir, nav sekošanas informāciju.

2). Pasūtīt

3). Kad jūs saņemsiet savu sūtījumu, lūdzu, apstipriniet saņemšanu un dod mums 5 zvaigžņu atsauksmes.

4). Ja jums nav iegūt jūsu sūtījumu tuvu promis laiku, lūdzu, jautājiet mums, lai paplašinātu piegādes laiku. No 60 dienu laikā, mēs varam promis atmaksāsim jūsu naudu. mēs ceram, ka uzticēties viens otram.

Krievu draugiem:

1). Lūdzu, piedāvājuma saņēmēja pilnu īsto vārdu, ja jums vietu secībā.jo jūs nevarat saņemt savu sūtījumu, jo muitas. ja tā, mēs neesam atbildīgi par jums.

2). Mēs kuģis savu sūtījumu, izmantojot mūsu piegādes metodi, tas ir ātrāks par Parasto pastu Ķīnas Mazo Pakešu Plus.

piegāde process 1. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, īpašs iemesls, lai atgrieztos. 2. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv! Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas. Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Zīmola Nosaukums COCHETOP
Objekta Garumu 8cm
Akumulatora jauda 100%
Objektu Platums 4cm