Foreverlily 24W UV Lampas, Nagu 30s/60s/99s Taimeris UV LED Lampas Ledus Lampas Žāvēšana Nagu laka UV LED Builder Gel Gēla Nagu Žāvētājs

lampas žāvēšana nagu, uv lampa nagu, lampas naglas, Lēti lampas žāvēšana nagu, Augstas Kvalitātes uv lampa nagu, Ķīna lampas nagus Piegādātāju

Iezīmes: - Var sausā gandrīz visu nagu želejas: Var izmantot, lai izārstēt dažādas nagu želejas, piemēram, UV Gēls / LED Želeja / Builder / Grūti želejas . (Nevar lietot žāvēšana nagu laka.) --Automātiskā Sensors: UV nagu žāvētājs ar viedo sensoru, var strādāt automātiski, ja jūs nodot savu roku uz šo mašīnu, ekrānu sākuma, lai parādītu laikā, jums ir, kaltēta --3 veida laika iestatījums: 30 s, 60 s ,99s ātrai laika, izvēloties ,it īpaši, 99 s modelis ar maz gaismas , kas nerada kaitējumu un siltuma pirkstu āda --šķidro kristālu ekrānu: jūs varat redzēt, tieši to laiku, ka jums ir izārstēt jūsu nagus,kad jūs nospiediet 30s /60s pogu,Displejs rāda, 30s /60s atpakaļskaitīšanas laiku,kad jūs nospiediet 99s pogu,, vai, ja jūs izmantojat mašīna bez nospiežot pogu, Displejs rāda laiku no 1 līdz 90 --Exatly laika kontrole: LCD displejs taimeris rāda, ilgumu ,jūs varat kontrolēt katru sekundes, kuru vēlaties,jūs varat pārtraukt konservēšanas jebkurā laikā, veicot roku/kāju ārā. --Izturīgs LED Gaismas Krelles: 12 izturīgs LED gaismas lodītes, kuru mūžs ir 50000 stundas nepārtraukts. 24 vatu jauda, ātri žāvēšanas, ietaupīt vairāk laika, kuru var saīsināt jūsu konservēšanas laiku par 50% vai pārkarst nekā citi žāvētāji. Specifikācija: Tips: UVLED Nagu Aprūpes Līdzeklis pirkstu un pirkstu nagi Materiāls: ABS Plastmasa Led gaismas:12 UV Led Jauda: 24W Modelis laiks: 30s/60s/99s Strāvas Adapteris, USB Viļņu Garums: 365+ 105nm kalpošanas laiks:50000 stundas Izmērs: 185*165*75mm/7.28*6.49*2.95 collu mašīna svars:209g Iepakojuma svars:340g Piemērots Gēla Tips:Gandrīz Visu veidu, UV Gēls / LED Želeja / Builder / Grūti želejas utt.

Tas, ko jūs saņemsiet : 1*nagu žāvētājs mašīna 1*USB Līnija 1*rūtiņu

Atsauksmes

Mēs parasti atstāj pozitīvu atgriezenisko saiti, lai katram klientam. Lai veicinātu veselīgu Ali Kopienas, mēs ceram, ka jums būs darīt to pašu lieta, par mums.

1) Ja jums ir kāda neapmierinātība, lūdzu, dodiet mums iespēju, lai atrisinātu šo problēmu, pirms atstāt mums atsauksmi

2) Mēs esam pārliecināti, ka vienmēr ir risinājums, un mēs esam pārliecināti, negribu sliktas atsauksmes, būt tur, kur darījums beidzas

Pēc pārdošanas, kas Kalpo

1) Ja ir pazudis vai DOA priekšmetus, kad jūs saņemat jūsu pakete, lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt. Mēs to pārbaudīt un sakārtot reship piegāde

2) Ja kāds postenis ir bojāta viena nedēļa, mēs nosūtīsim jums jaunu nomaiņa. Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja ir kāda problēma ar jūsu produktu. Mēs piedāvājam bezmaksas remontu vai nomaiņu, ja tā(BEZ KOMPENSĀCIJAS)

Piegāde Piegāde

1) pasūtījums tiks nosūtīti 4 darba dienu laikā, cik vien Paymengt ir notīrīta ar Reformatudraudze.lv, becasue Reformatudraudze.lv ir nepieciešams, 8-24 stundas, lai pārbaudītu, vai maksāt bas

2) Ja jums ir kādas īpašas prasības, piemēram, Paziņot, Nosaukums vai Cenas, lūdzu, atstājiet ziņojumu par mums. Ātrākais piegāde, EMS, vai DHL ir pieejama, ja jums ir jāmaksā papildu sūtīšanas fe e

Stāsts Starp Liliju un man

Lili bija mana draudzene, mana kolāža gadus. Mēs esam pavadījuši vislaimīgākais laiks kopā campus, pieredzējuši neaizmirstamu izlaiduma sezonā. Pirms skolas beigšanas, es apsolīja viņai, ka es gribu strādāt savā pilsētā. Mēs domājam, ka laime būs labi uzturēts, bet realitāte bieži vien patīk izjokot. Mana māte tika diagnosticēts plaušu vēzis, tāpēc plaušu iegriež operācija bija nepieciešama. Un ārsts teica, ka, pēc operācijas, mana māte nevarēja dzīvot ilgi. Šajā brīdī, es sapratu, ka atbildība, kā dēls ir daudz lielāks, nekā draugu, tāpēc es pa kreisi pilsētā, kur viņa bija, atpakaļ manu dzimto pilsētu pavadīt manu mammu uz gadu un pusi. Man bija darīt, mans pienākums, bet es zaudēju savu mīlestību. Plaušu iegriež ekspluatācijas izmaksas un turpmāko izmaksu no ķīmijterapijas veikti ģimenēm, kas ir nabadzīgāka. Jo ilgu laiku dzīvokli, mūsu simpātijas nebija ciešus kontaktus un kļūst arvien estranged un vairāk svarīgi, tas arvien vairāk kļūst grūti man, lai dotu savu dzīvi un laimi, ko viņa vēlējās. Viņas ģimene arī nav gatavi ļaut to tikai meitai precēties ar mani. Es zinu, tā ir labākā izvēle, lai mani atstāt un ļaut viņai atrast piemērotāku vīrieti, kā viņas vīrs. Viņa to pieņēma. Mēs mīlam viens otru tik daudz, bet mēs neesam spējīgi darīt to, tādējādi gan no mums bija sajūta, skumjas un sāpes. Kopš tā laika, es noteikti jāstrādā smagāk, lai būtu vairāk naudas, lai uzlabotu savu spēju un būs spēcīgāks, tāpēc, lai izmantotu laimi stingri. Veikala Lily ir Diezgan Dzīvi, kas ir atmiņas par manu pagātni mīlestību, ko izmanto, lai atgādinātu sev, ka man vajadzētu censties uzlabot sevi, lai pelnītu naudu, lai aizstāvētu savu laimi ar, iespējams, un galvenais.

Modeļa Numurs Sun5v
Preču Kvalitātes Sertifikāciju 3C,CE
Par Gēla Nagu Žāvētājs Lampas,Nagu Art Lampas naglas
Barošanas Avots Elektriskā
LED Spuldzes 12 led gaismas
Izmērs US/EU
Veids uv led nagu žāvētājs ar Automātisko Sensoru un Lcd ekrānu
Piemērots Gēla Veida Gandrīz Visu veidu,UV Gēla LED Gēla Veidotāju Cieto želejas utt.
Sveces Tipa EU
Adapteris Stils USB
Spriegums 100-240V/50-60Hz
Jauda lampas nagus 24w