5 Pāriem vairāku krāsu auskari piliens forma druzy auskari piliens auskari, rotaslietas auskari vairumtirdzniecības rotaslietas 3381

krāsains auskari, Multi krāsu, Piliens Auskari, Lēti krāsains auskari, Augstas Kvalitātes multi krāsu, Ķīna piliens auskari Piegādātāju

1.Apšuvums: Eko-Draudzīgu Apšuvuma , Radīt Brīvu ,Niķeļa Bezmaksas,Camiun Bezmaksas.

Apšuvuma nebūs aptraipīt vairāk nekā 1 gadu.

2.Akmens: Lūdzu, zināt, ka visas bildes, šeit ir tikai dizaina un krāsas atsauces! Mēs izvēlieties produktu pēc nejaušības principa, bet nebūs liels atšķirties no fotogrāfijas. Druzy krāsa būs nedaudz atšķiras no fotogrāfijas.

3.Piegāde: Mēs vienmēr nosūtīti paketes ar Epaket uz ASV,un ierakstītā vēstulē uz citām valstīm.Jūs varat jāmaksā papildu sūtīšanas maksa par kurjerpasta pakalpojumu,piemēram, DHL,EMS,UPS,utt..

4.Piezīme: Visi piekariņi nebūs nosūtīt ar ķēdes.

Materiāls akmens krāsota Metāla krāsas: izmērs: salīdzinājumā ar lineālu Forma : kā attēlu

Galvenais Akmens Krāsu krāsas izlases veidā
Modeļa Numurs Trīs tūkstoši trīs simti astoņdesmit viens
Materiāls Pusdārgakmeņu Akmens