Hantek 6022BL PC USB portatīvo 6022BE Digitālās atmiņas 2Channels 20MHz 48MSa/s Osciloskopa 16CH Loģiskais Analizators

hantek 6022bl, loģika analizators, loģika analizators 16ch, Lēti hantek 6022bl, Augstas Kvalitātes logic analyzer, Ķīna logic analyzer 16ch Piegādātāju

Hantek 6022BL PC USB Osciloskopa 2 Digitālos Kanālus 20MHz Joslas platums 48MSa/s Paraugu skaits 16 Kanālu Logic Analyzer

Ja pasūtījuma pārbaudes, uzņēmums nosūtīs preces 24 stundu laikā.Piegādes datums ir 25-30days. Hantek6022BL 20MHz Joslas platumu; 48MSa/s Sample Rate; 16 Kanālu Loģika Analizators; Izcilu dizainu rūpnieciskā dizaina jomā-pašā anodēta alumīnija korpuss, kā iPad, kas ir ne tikai skaisti un gaumīgi, bet arī ievērojami uzlabota cietība alumīnija sakausējuma virsmas, un ir labs siltuma pretestība un spēcīgu wearability. Standarta USBXI (TM) interfeisu, easyly ievietots USBXI (TM) mājokļu, veido kombināciju instruments.

Produkta Iespējas:

Standarta USBXITM interfeiss, viegli ievietots USBXITM mājokļu, veido kombināciju instruments. USB2.0 interfeiss, nav ārējo barošanas avotu nepieciešama, viegli izmantot. Ir piemērots piezīmju datoru, produktu līniju uzturēšanu, var ērti izmantot uz uzņēmējdarbību. Izmēri (mm):205(L) x120(W) x35(H), jāveic viegli. Augstas veiktspējas, 48MS/s reālā laika ņemšanas, 20MHz joslas platumu. 16Channels Loģika Analizators, 10MHz Joslas platumu; operētājsistēma: Windows8, Windows 7, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, VISTA. 23 mērīšanas funkcijas, IZTURĒJUŠI Pārbaudi, ir piemēroti tehniskie pieteikumu. Viļņu vidējā, neatlaidība, intensitāte, invertcukuru, saskaitīšanu, atņemšanu, reizināšanu, dalīšanu, X-Y gabals. Saglabāt vilnim šādu: teksta failu-jpg/bmp grafikas failu, MS excel/word fails. FFT Vienu datoru var savienot daudz SSO, paplašināt kanālu viegli. Labview\\VB\\MK Otro Dizainu instancē.

Produkta parametri: Modelis Hantek6022BL Osciloskopa Funkcijas Joslas platums 20MHz Kanāls 2(Digitālais)+16(Loģika) Sample Rate 48MSa/s Atm. Dziļums 1M Pieauguma Laiks 17.5 ns Laiks Bāze Precizitāti ±50ppm Laiks Bāze Klāstu 4ns/cits ean-1h/div (Solis by1-2-4) Ievades Impendence 1MΩ 25pF ieeju Jutība 20mV/div ~5V/div Vertikālo Izšķirtspēju 8Bit Vertikālā Stāvoklī Klāstu 20mV ~ 5V/div @ x1 zondes; 200mV ~ 50V/div @ x10 zondes;

2V ~ 500V/div @ x100 zondes; 20V ~ 5KV/div @ x1000 zondes DC Precizitāte ±3% Joslas platums ir Ierobežots 20MHz Sprūda Tipa Malu, Alternatīvo Izraisīt Avots CH1, CH2 Matemātikas +,-,x÷,FFT, Invertcukuru Kursoru Mērījumu Krusta, Izsekot, Horizontālās, Vertikālās Auto Mērījumu Vpp, Priekša, Vmax, Vmin, Vtop, Vmid, Vbase, Vavg, Vrms, Vcrms, Preshoot, Pārsniegums, Frekvence, Periods, Celšanās Laiks, Samazināsies Laiks, Pozitīvu Platums, Negatīva Platums, Cikls Loģikas Analizatoru Funkcijas, 16 Kanālu Maks. Impendance 1MΩ C=7.5 pF), Maks. Spriegumu 0V~5.5 V Max. Paraugs 48M Joslas platums 10MHz Saderīgu Ievadi TTL, LVTTL, CMOS Atmiņas Dziļums 1M/CH Vispārējās Iezīmes Jauda USB Ports Demensions 200mm x100mm x 35mm Svars 0.3 KG Standarta Probe 2 x PP80

6.Citas Bildes: Cienījamais klients draugs: A: sveiki! Paldies, ka apmeklējāt mūsu veikalu, šeit ir daži informāciju, lūdzu, uzmanīgi izlasiet to pirms pasūtījuma, paldies. 1. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs parasti izmanto Ķīnas ziņu starptautisko paku Nīderlande un Šveice, pasta un citu starptautisko kravu apritē. Normālos apstākļos būs piegādāta paredzētā laika. Bet, ja ir īpaši apstākļi, vai muitas pārbaudes un citiem jautājumiem, piemēram, dabas katastrofas, nepieciešama 15 līdz 25 dienas, lai pabeigtu piegādes plānu. Bet mēs sekot līdzi katram pasūtījumam nosūtīts laikus. Paldies par jūsu pacietību. 2. Lai ātri saņemt savu preci, lūdzu, rakstiet skaidri pircējam, kad jūs nopirkt šo adresi, E-mail, telefonu utt, ir arī ērtāk mums nosūtīt preces jums jaunāko informāciju. 3. Mēs nosūtām preces divreiz dienā. Lielākā daļa preču nosūtīta 24 stundu laikā (darba dienas) pēc apmaksas. Projektu, tajā pašā laikā, mēs par to paziņosim jums nosūtītu e-pastu.

Modeļa Numurs 6022BL
IR Noņemams Akumulators No
funkcijas 4 Osciloskopa
Joslas Platums 20MHz