Herorider Motocikls motocikls slēdzis, Stūres Slēdža Pogu-OFF 12v U5 Lukturu LED Gaismas starmešu gaismā Piederumi

PAR-OFF, on-off poga, on-off slēdzis, Lēti on-off, Augstas Kvalitātes on-off poga, Ķīna on-off slēdzis Piegādātāju

Silts Padomi:

Mums ir divas dažādas modelis slēdzis, mēs nosūtīt slēdži nejauši.

Specifikācija:

Materiāls :Plastmasa

Krāsa:Melna

Strādāt ar jebkuru 12v LĪDZSTRĀVAS elektriskās sistēmas.

svars:30 g

22mm iekšējais diametrs, atbalsta uzstādīt uz φ22mm caurules.

Universāla piemērošana, lai U5 LED prožektoru gaismā, eņģeļu acu uzmanības centrā, u.c.

2 kabelis, viens savienojumu ar pozitīvu automašīnas akumulatora(vai auto pozitīvo kabeli), citas savienojumu, lai uzmanības centrā\\'s pozitīvo kabeli.

2 ieslēdziet funkcijas var kontrolēt uzmanības centrā ar angel eye gaismas.

1 ieslēdziet var kontrolēt līdz 4 uzmanības centrā.

Paketē Iekļauts:

1* Motociklu Slēdzis

1. ierobežotā Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

1. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po

2. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visiem komponentiem aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

3.Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Ja Jums Ir Apmierināti Ar Mūsu produkciju, Lūdzu, Atstāt Pilna zvaigznes un Labas Atsauksmes Par mums. Jūsu Atsauksmes veicinās mums DARĪT to Labāk Tālāk. Paldies!

motociklu slēdzis 12v motociklu slēdzi, led
Zīmola Nosaukums herorider
Lm Citi
Iepakojuma Lielums 30cm x 20cm x 30cm (11.81in x 7.87in x 11.81in)