Rinntin Reāla 925 Sterling Sudraba Sieviešu Gredzeni, Saderināšanās, Kāzu Partiju Solījumu Grupa, Ar 9 GAB Spīdīgu AAA Zircon TSR64

solījumu gredzenu joslu, solījumu gredzeni sievietēm, Solījums Gredzens, Lēti solījumu gredzenu joslu, Augstas Kvalitātes solījums gredzeni sievietēm, Ķīna solījums gredzens Piegādātāju

Rinntin 100% Reāla 925 Sterling Sudraba Sieviešu Gredzeni, Saderināšanās, Kāzu Partiju Solījumu Grupa, Ar 9 GAB Spīdīgu AAA Zircon TSR64

Materiāls: Īsta 925 Sterling Sudraba, AAA Kubikmetru Zircon

Izmērs: Lūdzu, pārbaudiet, vai attēlā zemāk

Garantija: Krāsu netiek mainīts uz melna,sarkana vai brūna ( ja jūs samazināt vai saskrāpēt mūsu rotaslietas,jūs varētu redzēt iekšpusē metāla, sudraba krāsa,tas ir iemesls, kāpēc mēs garantējam, ka krāsa nav mainījusies)

Piemērots: Jauniešiem un Termiņu Sieviete

Dāvana: Draudzene / Mamma / Sievas / Māsas / Meitas

Valkā Iespēja: Iepazīšanās / Dienas / Kāzu / Iesaistīšanās / Jubilejas / Ieteikt

1.J: Kad jūs varat nosūtīt savu pasūtījumu?

A:Pēc tam, kad jūsu pārskaitījums ir veikts,mēs izmantojam augstas kvalitātes vevet maisiņš pack jūsu rotaslietas un nosūtīt to ārā 48 stundu laikā.

2.Q:Cik ilgi varat es saņēmu produktus?

A:Parasti kuģniecības laiks ir 10-40 dienas (5-20 dienas pa Epacket).

3.Q:vai es Varu saņemt atlaidi?

A:visi mūsu produkti,ja jūsu pasūtījumā ir vairāk kā 2 gabalus.Jūs saņemsiet papildus 5% atlaidi.

4:Q:Kas ir šis materiāls?

A:Mums ir tikai pārdod īstu 925 sterling sudraba rotaslietas.Mūsu rotaslietas ir izgatavota no 925 sudraba.

5.Q:Kāda gredzena izmērs man fit?

A:vai jūs Varētu, lūdzu, pasakiet man, cik daudz pirkstu cicumference ir ? Un tad mums būs atrisināt problēmu .

6:Q:Ko darīt, ja šis izstrādājums ir bojāts?

A:Ja pastāv kvalitātes problēmas, 30 dienu laikā pēc tam, kad jūs recevied sūtījumu , mēs apsolām, nosūta jaunu preci vai kompensāciju, jums pilnu samaksu.

7:Q:vai es Varu saņemt dāvanu?

A:Ja mums ir gods darīt uzņēmējdarbību ar jums vēlreiz,Lūdzu, atstāt mums ziņu,Mēs nosūtīsim jums papildus dāvanu.

8:Q:Kāda veida loģistikas jums ir?

A:Mums ir kopīgas veids, loģistikas:Reformatudraudze.lv Piegāde,Saules Jums Ekonomisko Gaisa Pasts,4PX Singapūra Pastu OM Pro,Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pasts,Īpaša Līnija-YW(parasti kuģniecības laiks ir 15-55 dienas)Epacket(parasti kuģniecības laiks ir 5-20 dienas)

Lai Procesa Laikā pasūtījums tiks nosūtīts 48 stundu laikā
Formas\raksts Ģeometriskas
Stils Moderns