3 Pāri/daudz Unisex Cartoon Kids bērnu Zeķes līdz Celim Meitenes Zēni Baby Toddler Zeķes un Zīdaiņu Jaundzimušo Mīkstu Kokvilnas Zeķes 0-8 Gadiem

toddler zeķes, baby toddler zeķes, bērnu zeķes līdz celim, Lēti toddler zeķes, Augstas Kvalitātes bērnu zeķes toddler, Ķīna bērnu zeķes līdz celim Piegādātāju

modname=ckeditor

Produkta Apraksts:

Iepakojums: 3 pāri

Sezona: Pavasaris, Rudens, Vasara, Ziema

Krāsa: Bēša, Rozā, Pelēka, Zila, Ingvers

Vecums: 0-8Years Veco

Par Pakalpojumu

Kā es esmu Ķīnā, savu valsti un raktuves ir jet lag. Ja man nav atbildēt uzreiz, lūdzu, sūtiet man ziņu. Es atbildēsim jums, cik ātri vien iespējams, kad es to redzu. Manas brīvdienas, jūs varat ievietot jūsu pasūtījumu, kas tieši un izveidot piezīmi kārtībā ar jūsu pieprasījumu, vai arī jūs varat nosūtīt īsziņu uz mani ar Ziņu Centru, es atbildēsim jums, cik ātri vien iespējams.

Par Programmu Fotoattēli

Visi šie fotoattēli tiek uzņemti, pamatojoties uz reāliem produktiem. Krāsu atšķirība ir neizbēgama, jo dažādu gaismas un šaušanas vidē. Dārgais draugs, lūdzu, ievērojot reālu produktu, ja jūs get it. Ja jums ir stingrs ar mūsu produktu krāsu, lūdzu, padomā divreiz, pirms jūs veikt pasūtījumu mūsu veikalā, paldies par jūsu sapratni un sadarbību!

Par Maksājumu

Pašlaik, jūs varat maksāt, izmantojot Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro debetkarti, WebMoney un bankas pārskaitījumu. Vairāk maksājuma iespējas būs pieejamas Reformatudraudze.lv nākotnē.

Par saņemšanu

1.Pirmkārt, es gribētu norādīt, ka es nevaru kontrolēt piegādes ātrums veikt solījumu par piegādes datumu. Laika, jūsu pasūtījums ir aptuveni piegādes laiku, ne reāla piegādes laiku. Bet es apsolu jums, ka man būs kuģis savu produktu pēc iespējas ātrāk pēc tam, kad jūsu maksājumu iztur drošības pārbaude no Reformatudraudze.lv.

2.Visi mūsu produkti ir saskaņā iet vēlreiz pārbaudiet, lūdzu, pārliecinieties, ka iepakojums ir labā stāvoklī, pirms jūs parakstīt par to.

Par atsauksmes

Ja jums ir nelaimīgi par apģērbu, kad jūs saņemtu to, lūdzu, sazinieties ar mani, pirms jūs atstāt sliktu atsauksmju, es centīšos, lai atrisinātu problēmas un sniegt jums patīkamu iepirkšanās pieredzi.

modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&showName=false&showPrice=false modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&showName=false&showPrice=false

Piemērots brīdis Brīvdienas Puse Princese Zeķes 2018 Zīdaiņiem Blūzes Maziem Bērniem
Nodaļas Nosaukums Bērni
Vienuma Tips Zeķes