Rotaslietas Komplekti, Lētas rotaslietas komplekti, 3 Gab./daudz Augstas Kvalitātes Modes Bohēmijas Kristāla Ziedu Kaklarota, Auskari, Gredzens, Vintage Rotaslietas Komplekti Dāvanas Sievietēm Piederumi

PRODUKTA LIETOŠANAS

3 Gab./daudz Augstas Kvalitātes Modes Bohēmijas Kristāla Ziedu Kaklarota, Auskari, Gredzens, Vintage Rotaslietas Komplekti Dāvanas Sievietēm Piederumi Art Stilā Daudzums: Kaklarota, Auskari Gredzenu komplektu 1lot=1set=3pieces Galvenais Akmens: AAA Sveķu Citi Akmens: AAA Kristāli Apšuvums: Antīka Zelta Pārklājumu Meterial: Cinka Sakausējums Gadījumos: Iepazīšanās / Party / Prom / Dāvanu / Valentīna diena Padomi: Tā ir zelta pārklājumu. Modeļa Numurs: T3-0005

PRODUKTA INFORMĀCIJA

KLIENTU ATSAUKSMES

PRODUKTA NOVĒRTĒŠANA

VARONIS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS,

KUĢNIECĪBAS UN PIEGĀDE

Piegāde Veids darba Dienās Izsekošanas mājas Lapā Kuģniecības Veids darba Dienās Izsekošanas mājas Lapā Pēc Gaisa Pasta 15-60 dienas www.17track.net/en/ Aramex Express 5-15 dienas www.aramex.com EPacket 7-20 dienas www.17track.net/en/ UPS Express 5-15 dienas www.ups.com/cn Postnord 15-45 dienu laikā www.17track.net/en/ Fedex Express 5-15 dienas www.fedex.com/us/ Zviedrija Pēc 15-45 dienu laikā www.17track.net/en/ EMS Express 5-15 dienas www.ems.com.cn Honkongā Pēc 15-45 dienu laikā www.hongkongpost.hk Nīderlande Pēc 15-45 dienu laikā www.17track.net/en/ SF Express 5-20 Dienu laikā www.sf-express.com DHL 3-10 Dienas www.dhl.com/en.html Reformatudraudze.lv Standarta Kuģniecības 15-35 dienas Reformatudraudze.lv oficiālajā mājas lapā, lai 1. lpp.LY Rotaslietas Piegādes Datums Ir Tikai Atsauce, Dažkārt Tiks Aizkavēta Par Svētkiem, Festivāliem, Slikti Laika apstākļi, Muitas, Utt.

2. Post Gaisa Pastu Uz Austrumeiropas Valstīm, Dienvidu-Amerikas Valstīs Var Notikt Ilgāk Nekā 60 Dienas.

3. Izteikt Parasti Ir Muitas Nodokļu Jautājumiem, Tādā Gadījumā, Lūdzu, Sadarbojas Ar Muitu, Lai Maksā Nodokļus.

IEPAKOJUMS

Vairākas Preces Tiks Iepakotas Kastēs

IEPIRKŠANĀS PROCESS

MAKSĀJUMA

1. Mēs Pieņemam Visus Maksājumu Veidus, Kas Iepriekš. Sazinieties Ar Mums, Ja Jums Ir Kāds Jautājums, Kad Jūs Maksājat.

2. Lielu Pasūtījumu, Jums Tiks Piedāvātas Papildu Atlaides Sazinoties Ar Mums. 3. Rēķinā 24 Stundu Laikā.

JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU APKOPE

Zīmola Nosaukums wbmqda
rūpnīcas Jā , Atbalstu Piliens Kuģniecības un Vairumtirdzniecības
Metālu Tips Cinka Sakausējums