Motocikla Karburatoru Saskarnes Adapteris Ieplūdes Interfeiss Carb Adapteris Jauns Yamaha XT600 XT600Z XT600E TT600 1984-2003

Motocikla Karburatoru, carb adapteri, karburatoru interfeiss, Lēti motocikla karburatoru, Augstas Kvalitātes ogļhidrātu adapteri, Ķīna karburatoru interfeiss Piegādātāju

Funkcijas:

-100% Pavisam Jaunu .

-Nomainiet Savu veco sašķelts, un šķelto ieplūdes boot.

-Remonts izplatīta problēma, uz velosipēda.

-Jūsu transportlīdzekli nedrīkst veikt tās vislabāk, ja jūsu boot ir bojājumi, un tas varētu izraisīt dārgas motora bojājumus.

-Nomainiet to, kad tas rāda, bojājumu pazīmes.

Specifikācija:

Materiāls: Gumija.

Krāsa: Melna.

Augstums:38mm/1.49"

Garums:80mm/3.15"

I. D.:34mm gabals/1.34"

Iepakojums Saraksts: 2 x Karburatoru Adapteris Saskarnes ar O-gredzenu

Uzstādīt: Yamaha XT600 XT600Z XT600E 1984-2003

Yamaha TT600 1984-1989/1993-1997.

Piezīme: Lūdzu, ļauj 1-3mm novirzes dēļ manuāla mērīšana.

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu orderafter 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs jums izsekot jūsu pasūtījumu un saņemt atpakaļ uz jums asap. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Piegādes Laiks:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos tā no dienas, kad saņemts. Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs ISSUEA KOMPENSĀCIJU VAI NOMAIŅA, lai jūs. NAV nekādu IZŅĒMUMU!

Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT PRIEKŠMETUS AR

BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veikt līdz jūsu apmierinātību.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Ārējās Testēšana Sertifikācija CCC
Postenis Diametrs 1.34inch
Zīmola Nosaukums mtsooning
Īpašas Pazīmes Karburatoru Saskarnes Adapteris