36W LED Pazemes Lampas 12V 24V 110V, 220V 85-265V Āra IP67 Waterproof Aprakti gaismas DMX512 Krāsu, Dārza Apgaismes CE

aprakti gaismas, led pazemes, LED Pazemes Lampas, Lēti aprakti gaismas, Augstas Kvalitātes led pazemes, Ķīna led pazemes lampas Piegādātāju

Zema Jauda: Ietaupīt līdz 90% elektroenerģijas salīdzinot ar halogēna vienu un to pašu spilgtumu. Ilgu Mūžu: ilgt 50 000 stundas, kas līdzvērtīgs 5 līdz 10 reizes lielāks kā halogēna spuldzes. Zemu Siltuma: Cietvielas apgaismes avots,epoksīda sveķi, iekapsulēšana,ļoti maz siltuma. Zemas Oglekļa emisijas: Nav dzīvsudraba,bez mirgošanas,Hg,Pb un UV stariem,nav kaitīgu ķīmisku vidi. Augstajam CRI: Labākais apgaismojums, vizuālā avots un krāsu atveidošanas labi. Maza Trausla: Spuldze veikti ar augstas kvalitātes alumīnija un cietvielas apgaismes avots. 1.Augstu spilgtumu importēti LED chip,aukstā gaismas avots,ne ultravilet un infrasarkano staru radiācijas 2.Dizains, viegls,viegli uzstādīt un bez maksas, lai aizstātu tradicionālo apgaismošanas avotu saistīto produktu. 3.Lielisku termisko dizainu,Augstu gaismas efektivitāte, Nav UV un ir starojuma. 4.Alumīnija lampas ķermeņa,ar oksidācijas pabeidzis,izcilu izturību pret koroziju.

kvadrātveida, restorāns, Privātā, villas, dārzs, sapulču telpas, izstāžu zāle, Rajona vides skaistumkopšana, Posmā bārs, lielveikals, Autostāvvieta skulptūru, Tūrisma objektiem un citām vietām

Modelis LC-UGL-D-250-36W Darbības Spriegums 12V 24V 85-265V Jauda 1W HighPower LED Mikroshēmām 36 Gab Vadības režīmu, R、G、B, Y、W Izstaro Krāsa Φ250MM*H98mm Aizsardzības pakāpe IP67 Dzīves 35000 Izmērs 3 Gadu Neto Svars 2.9 Kg Iepakojuma Izmērs 26*26*15 CM * Garantija 3 Gadi

Shenzhen LiangCheng LED Apgaismojums Co.,Ltd ir profesionāla ražotājs, kas specializējas pētīt, attīstīt, ražot un eksportēt iekštelpu un āra high power LED lampas, galvenokārt mūsu produkti ietver nosaka gaismas, salona apgaismojums, ceļa apgaismojums, zālāju gaismas, veikalu letes, lampas, līnijas gaismas, pazemes apgaismojums, galda lampas, un tā tālāk. Visi Gaismas avoti ir zīmols Edison, SCC, CREE un Luxeon.

1) Mēs pieņemam Alipay,West Union,TT. Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors DARĪJUMA.

2) Maksājums ir jāveic 3 dienu laikā no pasūtījuma.

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese ir jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Piegādes laiks ir atkarīgs no mērķa un citiem faktoriem, tas var prasīt līdz 30 darba dienām.

5. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.

6. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

7. Piegādes Laiks:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa. Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, īpašs iemesls, lai atgrieztos.

3. Mēs jums atmaksāsim pilnu uzvarētāju cenu amout, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, pēc tam, kad gan Pircējam, gan Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. Vai, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, ir jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.Mums nav salabot vai nomainīt vienumi, kuriem ir beidzies garantijas laiks.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Mēs atstās POZITĪVAS ATSAUKSMES pēc maksājuma saņemšanas.

Nopietns Pircējs, Tikai! Lūdzu, vietā, lai tikai tad, ja jūs piekrītat visiem noteikumiem.

Ir Spuldzes Iekļauts
Modeļa Numurs LC-UGL-D-250-36W
Aizsardzības Līmenis IP67
Korpusa Materiāls Alumīnija
Pamatnes Tips Ķīlis
Funkcijas Āra Ainavu Apgaismojums
Izmantošana Rūpniecības
Zīmola Nosaukums LC
Gaismas Avots LED Spuldzes
Pieteikumi Valsts Park Garden Plaza Kopienas utt.
Krāsu vadības režīms DMX512
Iegulto Sistēmu PC
Garantijas laiks 3 gadi
Sertifikācija CCC,RoHS,FCC,CE