Sākotnējā MUMS Klēpjdators Tastatūra Acer Aspire 5730 5730Z 5715 5715Z 5715ZG 5710 5710G 5710Z 5710ZG 4910 Pelēka

tastatūras zila, tastatūras sadalītājs, tastatūras bezvadu klēpjdatoru, Lēti tastatūras zila, Augstas Kvalitātes tastatūra sadalītājs, Ķīna tastatūras bezvadu klēpjdatoru Piegādātāju

Mūsu attēlu var palielināt,Lūdzu, pārbaudiet, vai attēlu, pirms solīšanas!Jauns, pilnībā pārbaudīta, pirms nosūtīšanas!

Izkārtojums:ASV

New augstas kvalitātes tastatūra

100% ražotāja saderīgu

Ekvivalenta Rezerves Daļa

Lūdzu, pārliecinieties, lai pārbaudītu jūsu klēpjdators saderība pirms pasūtīt šo preci

Katra tastatūras ir pārbaudīta, pirms nosūtīšanas, un ir 100% darba.

Nomainīt bojātu,produkti,sadalīti tastatūru,ja jums ir kādi jautājumi,lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms,paldies

Saderīgs Ar:

1. Mēs pieņemam Alipay, West Union, TT. Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors DARĪJUMA.

2. Apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pasūtījuma.

3. Ja jūs nevarat kases uzreiz pēc izsoles tuvu, lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums ir jāpabeidz 3 dienu laikā.

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

Ja jums ir kādi jautājumi,lūdzu, sazinieties ar mums ebay,un mēs atbildēsim jums, laikā!

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas).Garantijas un Garantijas nosacījumi sākas no iegādes datuma.Ja esat saņēmis nepareizu, bojātas, vai postenis nav, kā aprakstīts, lūdzu, sazinieties ar mums 7 dienu laikā,mēs palīdzēsim jums reslove problēmu laikā!

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā. Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

3.Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Zīmola Nosaukums Acootina
Saderīgu Zīmols Acer
Garantijas laiks
Piegāde