ZEROUP 20pcs/daudz 12mm 20mm 30mm 25mm DIY roku darbs kārta fotogrāfijas Stikla Cabochon ķermeņa rotaslietas, atrast Fit Kameja Tukšu Iestatījums

kameja sagataves, Foto Stikla Cabochons, Stikla Cabochon, Lēti kameja sagataves, Augstas Kvalitātes foto stikla cabochons, Ķīnas stikla cabochon Piegādātāju

Maksājumu Mēs pieņemam maksājumu metodes sniedz Reformatudraudze.lv Darījuma.Lūdzu, veiciet maksājumu vēlākais 48 stundas pēc tam, kad vietu secību. Atsauksmi Klienta piecu zvaigžņu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums,tas ir noderīgi, lai mums attīstībai, un tā ir atsauce uz citu pircēju.Tāpēc, lūdzu, atstājiet mums pozitīvas atsauksmes, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu.Paldies. Ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu,lūdzu, lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas un neitrālu atsauksmes.Mēs centīsimies mūsu labāko, lai apmierināti ar jums.Paldies. Par mums Mūsu rūpnīcas atrodas Ķīnā. Mūsu uzņēmuma produktiem ir vajadzīgas stingras kvalitātes pārbaudes, lai nodrošinātu labas kvalitātes.Pietiekamu piegādi, pilna diapazona, saprātīgu cenu,un mūsu produkti tiek pastāvīgi atjaunina un attīstās,mēs vēlamies, lai sāktu savu biznesu Reformatudraudze.lv, lai sniegtu mūsu labas preces un pakalpojumu, lai vairāk un vairāk pircēju. Piegādes visā Pasaulē, kuģniecības, izņemot dažas valstis. Mēs parasti sūtīt pa Pastu Ķīnas Parasto Mazo Pakešu Plus. Kārtību, ko jūs likts tiks piegādāti 3 dienu laikā, pēc maksājuma saņemšanas. Dažreiz tas būtu ilgāks sakarā ar sliktajiem laika apstākļiem, atkritumu laika muitošanu.Tātad, lūdzu, pagaidiet, patienly, ja jūs nesaņemat savu posteni uz laiku.Ja jums ir jebkādas problēmas,lūdzu, sazinieties ar mums tieši. Ja jums ir īpašas prasības, lūdzu, sazinieties ar mums, arī mēs organizēsim otrai shippings par jums. Faq, Cik ilgi būs postenis ierasties? Tas maksās 15-30 dienas ierasties ar Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus. Būs gabalu bojāts ceļa?Ja tas ir tas,ko man vajadzētu darīt? Katrs pasūtījums ir nosūtīts, izmantojot Burbulis aploksnē un kartona.Tas aizsargā objektu no kaitīgas tranzītā, ja tas sasniedz katra klienta puses.Ja sūtījums ir bojāts, lūdzu, sazinieties ar mums,mēs palīdzēsim jums risinājumu. Vai jums piedāvājam atlaidi par lielu pasūtījumu? Jā,mēs piedāvājam ievērojamu atlaidi lielu pasūtījumu, kas vairāk nekā $ 200. Var izmantot citas shippings? Protams, Bet jums ir jāmaksā papildu piegādes maksa ar sevi, lūdzu, lūdzu, saprast.

Objektu Platums 1.2cm
Produkta Funkcijas kristāla stikla cabochon
Objekta Garumu 1.2cm
Rotaslietas Secinājumi Tips Starplikas