Balta Kūka Polijas Rīku Kūka Gludāka Plastmasas Kūka Dekorēšanas Gludāka Polisher Rīki Pomādes Sugarcraft Rīks, Mājas Virtuve Rīks

--215 %

plastmasas modeli, instrumenti, , plastmasas santehnikas instrumenti, , rīks apvalki, Lēti plastmasas modeli, instrumenti, , Augstas Kvalitātes plastmasas, santehnikas instrumenti, , Ķīna rīku apvalki Piegādātāju

Funkcijas:

Materiāls: plastmasa

Izmērs: 14.5 x 8.2 x 2,5 cm, (5.7 x 3.2 x 1 collas)

Tikai gilde uz kūka perfekti gludu izskatu!

Svarīgs instruments, lai veidotu un izlīdzināšanas velmētas pomādes uz jūsu kūka.

Darbojas lieliski uz augšu, šķautnes un malas!

Formas pomādes uz sāniem kūka, tā ka nav pūstie jomās parādās.

Apdares off lieko ar asu nazi. 1 x pc 1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu orderafter 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs jums izsekot jūsu pasūtījumu un saņemt atpakaļ uz jums asap. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Piegādes Laiks:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos tā no dienas, kad saņemts. Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs ISSUEA KOMPENSĀCIJU VAI NOMAIŅA, lai jūs. NAV nekādu IZŅĒMUMU!

Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē. 1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT PRIEKŠMETUS AR

BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv! Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veikt līdz jūsu apmierinātību.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Materiāls Plastmasas
Izmērs 14.5 x 8.2 x 2.5cm, (5.7 x 3.2 x 1 inch)
Modelis Deviņdesmit viens tūkstotis pieci
Iezīme Uzkrāti,Eco-Friendly