2gab E 3D V6 Apsildāmi bloķēt 3D printera Daļas, visi metāla presēšanas mašīnas veltīta apsildāmi alumīnija bloku, smilšstrūklas process

--211 %

3d printera daļas, Printera Daļas, alumīnija bloks, Lēti 3d printera daļas, Augstas Kvalitātes printera daļas, Ķīna alumīnija bloka Piegādātāju

2gab 3D printeri, aksesuāri, E 3D V6 Apsildāmi bloķēt visus-metāla presēšanas mašīnas veltīta apsildāmi alumīnija bloku, smilšstrūklas process

Mēs pieņemam maksājumu metodes sniedz Reformatudraudze.lv Darījuma.

Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors Darījuma.

1). VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO) 2). Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes. 3). Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4). Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. 5). PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 6). Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība! 7).Mēs parasti kuģis pircējam preci kā DĀVANU zemāku vērtību, lai izvairītos no pircēja nodokli. Tomēr nodokļu nosaka pircējs muitas nevis mums, dažādās valstīs dažādu nodokļu likmes, tāpēc, ja kāds nodoklis, tad pircējam būtu to saprast. 8).Sakarā ar pircēja iemesla, tostarp -atteikties zīme uz iepakojuma - vai -atteikties maksāt nodokli, vai -pircējam valsti pēc iemesla, un tā tālāk, pircējam ir jāsaprot, visu zaudēt. Mēs esam atbildīgi par to, lai preces atstāt Ķīna nevainojami. Kad preces izved no Ķīnas, tad pircējs būs atbildīgs par visu atbildību.

Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk nekā 5 dienas, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA. NAV nekādu IZŅĒMUMU! Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar kuģniecības izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po numuru.

Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai.ir rezerves.Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Mēs piedāvājam 6-12 mēnešu garantija. Ja prece ir bojāta, lūdzu, paziņojiet mums 3 dienu laikā par piegādi. Visas preces ir jāatgriež to sākotnējā stāvoklī, lai pretendētu uz kompensāciju vai maiņas preces. Vienumi atgriezās pēc 15 dienu laikā par piegādi ir atbilstīgas tikai par remontu. Pircējs ir atbildīgs par visas kuģniecības izmaksas. Pērkot, tas nozīmē pircējs ir devis piekrišanu klusējot politikas. Ja sīkāku informāciju, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, mēs sadarbosimies ar jums, lai sasniegtu win-win.

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!

Atsauksmes ir ļoti svarīgi .Mēs ļoti appreciated, ja jūs sniedzat mums, postive atsauksmes ar 5 zvaigznēm, un mums arī būs darīt to pašu jums .Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar pirkumu.Lūdzu, sazinieties ar mums nekavējoties, pirms jūs atstāt neitrāla vai negatīva atsauksmes vai begain strīdu. mēs centīsimies mūsu labāko, lai pakalpojums jums, līdz kamēr jūs stisfaction. Mēs centīsimies mūsu labāko, lai dotu savu apmierināts iegādāties experiance.

Veids Citi
Izmērs 20x16x11.5mm
krāsa Citi
Detaļas, Skrūves M3X10 un M3x4