Jaunu Adatu Felting Roktura Turētājs Ar 3 Adatas, Vilnas Adatu Felting Rīks

felting adatu turētājs, adatu felting rokturis, adatu felting, Lēti felting adatu turētājs, Augstas Kvalitātes adatu felting rokturis, Ķīnas adatu felting Piegādātāju

Apraksts:

Izmērs:15cm/5.8" Apm

Materiāls: Plastmasa + Metāls

Krāsa : Zila

Daudzums: 1 gab.

Var izmantot tieši, roku, felting darbiem, vai arī kā rezerves adatas felting rīks

Piezīme: Sakarā ar starpību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis. Paldies!

Komplektā ietilpst:

1pc x Felting Adatas Rīks

Maksājums:

1.Mēs pieņemam Alipay. West Union,TT. Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesā DARĪJUMA. Jūs arī varat pārbaudīt šeit :https://helppage.Reformatudraudze.lv/buyercenter/index.htm

2.Mēs saglabājam lai jūs par 7 dienām, tādēļ, lūdzu, veikt maksājumu 7 dienu laikā. paldies ļoti daudz.

3.Ja jūs nevarat pārbaudīt tūlīt pēc izsoles tuvu,lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums.

Piezīme: Ja jūs esat nolēmis iegādāties šo preci,lūdzu, pievērsiet cik drīz vien iespējams,lai mēs varam nosūtīt jums ātrāk.

Sūtījumu:

1.Mēs nosūtīsim jūsu sūtījumu veic 1-3 bussiness dienas pēc jūsu maksājuma gala

2.Atstāj mums savu labo adresi, pirms jūs maksājat par krievijas klientiem tiesības atstāt Nosaukums(ietver 3 vārdi)

3.Mēs piedāvājam visvairāk kuģu ceļu, lai jūs varētu izvēlēties .dažkārt mēs arī izvēlēties labāko pārvadāšanas veids, par jūsu pasūtījuma.

4. Citu piegādes veidā ar dažādām piegādes laiku ,lielākā daļa no valsts ,tas aizņem aptuveni 20-50 dienām, bet karstā pārdošanas sezona ,laiks būs ilgāks.ceru, ka jūs varat saprast. ja kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Kompensāciju Atgriešanās:

1.Jums ir 14days sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā,tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA.Nav nekādu IZŅĒMUMU!Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2 .Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru,konkrētu iemeslu atgriešanās

3.Mēs atmaksāsim PILNU JŪSU WINNIGN CENU,saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem,Pēc tam, kad gan pircējam, gan Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv.VAI,jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4.Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Atsauksmes:

1.Pircēja sākumā apstiprinājums tiks augsti novērtēts, saņemot vienumus.

2.Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai,mēs sincerel aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi (Piecas Zvaigznes) par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu.Tas ir tikai veiks jums 1 minūti,bet šī 1 minūti, ir ārkārtīgi svarīga nozīme, lai mums.

3.Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes.Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Paldies par sapratni!

Materiāls Citi
Izmantošana Citi
Veids Adīšanas Adatas
Iepakojuma Lielums 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)