60pcs 23mm ( 36L ) 2 caurumiem, melns, lāzera gravēšana asimetriska protektora vintage koka pogas, šūšanas kuģiem, dekoratīvie piederumi

koka izlietne, pogu kabata, poga video, Lēti koka izlietne, Augstas Kvalitātes pogu kabata, Ķīna pogu video Piegādātāju

======= Laipni lūdzam mūsu Reformatudraudze.lv veikalā! =======

Produkta Apraksts

Materiāls

Dabiska koka

Krāsa

Melns

Piezīme: kā attēlu, caurumi nav noteikts modelis.

Daudzums

60pcs/daudz

Aptuveni Izmēra

23mm (36L, 7/8")

Konversijas

1 inch = 2.54 cm 1cm= 0.393 collas

Art. - Nr.

W0101-035

Izmantošana

dabīgā koka poga,ko izmanto šūšanai, apģērba vai citiem handcraft DIY.

Citiem Iesaku Pogām, US $ 14.50 /daudz US $ 18.20 /daudz US $ 19.99 /daudz US $ 28.80 /daudz US $ 34.55 /daudz US $ 34.55 /daudz US $ 19.99 /daudz US $ 15.85 /daudz

Iepakojumā:

Mēs ļoti jārūpējas, jo iepakošanas katru sīkumu, lai nodrošinātu drošu pārvadāšanu, lai jūs .Tāpēc, lūdzu, pārbaudiet iepakojuma, pirms jūs pierakstīties, lai to saņemtu, ja tas ir bojāts vai bojāta, jūs varat veikt ierakstu ar pārvadātāju. Tajā pašā laikā, varat uzņemt fotoattēlu un nosūtīt mums, mēs jums atrisināt problēmu, lai jūs tajā pirmo reizi.

Piegāde:

1) Mēs kuģis visiem mūsu objektus visā pasaulē, Ķīna post, gaisa pasts , EMS,vai DHL.

2) Piegāde ar China post air mail(svars ir zem 2kg )ir par brīvu, parasti tas aizņem 35 - 60 dienas ierodas. Piegāde ar EMS ,DHL (par lielu lai vai svars ir virs 2kg) būs jāmaksā piegādes maksa. Tas aizņem 5 - 14 dienas ierodas. Tas var notikt ilgāk, jo kavēšanās atmuitošanu vai svētku dienās, vai laika problēma.

3) prece tiks izsūtīta pēc tam, kad mājas lapā ir pārbaudījusi maksājuma 24 stundas. Nodošanai datums ir 1-5 darba dienu laikā.

4) Mums būs nosūtīta jums izsekošanas numuru, kad mēs post savu posteni, Lūdzu, pārbaudiet to un uzturēt kontaktus ar vietējo biroju.

Maksājums:

1) Visiem maksājuma aizsargā Darījumu, un jūsu maksājumu pilnā apmērā, būtu jāiesniedz 3 dienu laikā.

2) Maksājums tiek atbrīvota tikai pēc tam, kad jūs apstiprināt, piegāde.

Atsauksmes:

1) Kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums, lūdzu, veltiet dažas minūtes, lai atstātu pozitīvas atsauksmes, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Arī mums būs darīt to pašu jums ASAP. Paldies!

2) Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, pirms jūs atstājot negatīvu vai neitrālu atsauksmes. Mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu jūsu problēmu un sasniegtu savas vēlmes.

Ienākumi:

1) Mēs, garantēt visām precēm, ko mēs pārdodam. Mēs piedāvājam pilnu kompensāciju vai nosūtīt precēm, ja tev nosūtījām kļūdas, vai nav saņemt jūsu preces vai bojāts tranzīta laikā.

2) Ik pēc atgriešanās būtu balstīta uz pierādījumiem.

Sazinieties ar mums:

1) Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, atstājiet mums kādu ziņu par Reformatudraudze.lv vai rakstiet mums.

2) Mēs patiesi ceram, ka jūs varat atrast to, ko jums šeit patīk un draudzēties ar jums. Paldies par jūsu atbalstu! Ir jauka diena!

krāsa dabīga koka krāsa
Technics Krāsoti
Apdare Mežģīnes
Produkta Tips Pogas