5 gab./lot 6 x1W LED Driver 500 MA, LED Transformators AC 170-260V DC 12V barošanas Indikators apgaismojuma

transformatoru krekls, transformator toroid, piegādes apģērbi, Lēti transformatoru krekls, Augstas Kvalitātes transformator toroid, Ķīna piegādes apģērbu Piegādātāji

Ar konstantu spriegumu, pastāvīga strāvas izejas pēc izvēles

Ar izolācijas transformators, drošāku uz cilvēka ķermeni

IC dizains ar lielām starptautiskām kompānijām, kvalitāti un stabilitāti,

Ir ideāls strāvas, pārspriegums, īssavienojums, virs temperatūras, pie varas aizsardzība

4 kV vai vairāk, var būt anti-zibens

Ar mitruma necaurlaidīgs, putekļu izturīgs funkcija

Pie -40 Grādiem pēc Celsija , +65 Grādiem pēc Celsija stabilu darba vidi

Atbilst RoHS standartam

ieejas parametri

Ieejas spriegums: 170 - 260 V AC, 50/60Hz

izejas parametri

Izejas Jauda: 6 W max

Izejas spriegums:12V DC

Strāva : 500 MA, MAKS.

svars : 35g / gab

Iepakojuma Saturs:

5gab 12V 6 W vadītāja

PIEGĀDE

Lai ĀS ,ASV, Kanāda valstīs, gaisa paka aizņem aptuveni 10-15 darba dienas ierodas, lai jūsu destinaton.

Uz Eiropas valstīm, tā var ilgst dažas dienas ilgāk.

Jūs varat izvēlēties ātra piegāde metodi, ja jūs vēlaties, lai saņemtu to drīz, bet papildus nauda ir jūsu maksas.

Bet, ja jums ir kādi jautājumi par piegādes laiku, nevilcinieties sazināties ar mums.

kuģniecības laiks mainās no dažādām valstīm, tas ir atkarīgs no jūsu apgabalā . kuģniecības laiks var būt nedaudz ilgāks, ja jūsu vieta atrodas tālu, bet tas ir ārpus mūsu kontroles , ceru, ka var saprast tā arī. bet mēs nodrošināsim izsekošanas numuru, lai jums, cik ātri vien kuģniecības comany dod to mums, nekādas rūpes, un, ja kādi jautājumi, jūs varat sazināties ar mani. mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt.

-Ievērojiet, ka piegādes laiks var atšķirties, īpaši maksimumstundās, vai inclimate laika apstākļi.

-Kā tur ir svara un kubatūras ierobežojumiem uz starptautisko kārtību, mēs esam spējīgi piedāvāt jums kādu atlaidi, vai kombinētā piegāde vairākus objektus. Nav vietējā pikaps pakalpojumu, nav trešo personu nosūtīšanas pārvadātājs tiks izmantots.

-Lūdzu, pārbaudīt un atjaunināt savu piegādes adresi uz eBay laikā izrakstīšanās.

-Ievedmuitas nodokļi, nodevas un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas.

-Pircēji ir atbildīgi par šiem maksājumiem. Lūdzu, pārbaudīt ar jūsu vietējo muitas pirms pirkšanas

Maksājums:

Mēs pieņemam VISA, MASTER ,Bankas Pārskaitījums , Ja nepieciešams, papildu informāciju,lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums,Paldies!

-Lūdzu, izlasiet mūsu politiku un pārdošanas noteikumus rūpīgi, pirms laišanas pasūtījumu.

Ja jums ir kādi jautājumi, laipni lūdzam, rakstiet mums .

-Lūdzu pārliecinieties, vai jūs maksātu pareizo objektu un NAV piedāvājumu, ja jūs nepiekrītat mūsu izsoles noteikumiem.

Mūsu sistēma atstās labu pozitīvu atbildi automātiski, kad esam saņēmuši jūsu vērtē pozitīvas atsauksmes.

-Pēc postenis ierodas apmierinošā stāvoklī, jūsu novērtē pozitīvu atgriezenisko saiti ar

visas 5 zvaigznes DSRs būtu daudz appreciated. Nekādu problēmu atrast, lūdzu, jūtieties brīvi

rakstiet mums pirms došanās sliktas atsauksmes.

-Liels novērtēt par tūlītēju samaksu. Neapmaksātā prece tiks iesniegts bez saņem maksājumus, 7 dienu laikā

pēc saraksts, kas noslēdzās.

Garantijas politika

- Ja prece ir bojāta, to saņemot, lūdzu, sazinieties ar mums robežās 14days atgriešanas adresi,

Lūdzu, ņemiet priekšmeta sākotnējā stāvoklī un atpakaļ. Pircējs ir atbildīgs atpakaļ nosūtīšanas izmaksas.

Pēc atgriešanās mums būs nomaiņa ir atkarīgs no mūsu noliktavā, ja tas nav pieejams, kompensācijas tiks izsniegtas.

- Ja prece ir bojāta 3 mēnešiem, lūdzu, sazinieties ar mums, lai aizstātu vai naudu atpakaļ. (Mēs, iespējams, ir nepieciešams foto vai kaut ko citu, kā pierādījums defectiveness jūsu postenis)

Atsauksmes

mēs ļoti appreciated jūsu 4 ,5 zvaigznes pozitīvas atsauksmes .mēs sniegs jums pozitīvas atsauksmes pēc tam, kad maksājums ir saņemts, un pls sazinieties ar mani, pirms jūs atstāt jebkuru neitrāla vai negatīva feedcback vai 1,2 zvaigznes atsauksmes. es palīdzēšu jums, lai atrisinātu šo problēmu viegli un draudzīgi. labi?

Izejas Signāls Citi
Ieejas Spriegums 170-260V
Funkcijas Citi
Sertifikācija CCC,CE,RoHS