Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības 1set 26mm Melnu rokturi Ģitāra caurules potenciometra klp Apjoms audio Signālu daļas amp bezmaksas piegāde

detaļas, daļas audio, , daļas ģitāra, Lētas daļas, Augstas Kvalitātes detaļas audio, Ķīna daļas ģitāra Piegādātāju

Daudzums: 1sets. Katrā komplektā 2gab Signālu un 1pc Apjoms

Stāvoklis: Jauns

Krāsa: Melna

Izmērs: Diametesr 26mm x Augstums 13mm

Derīgas 6 mm vārpstas diametrs

Komplektā ietilpst:

1x 1set 26mm Melnu rokturi Ģitāra caurules potenciometra klp Apjoms Toņu audio amp daļas

Mēs cīnāmies par katru produktu, mēs pārdot. Ja jūs neesat apmierināti ar savu pirkumu, mēs būsim priecīgi, lai padarītu apmaiņas vai kompensācijas produktu cenas mazāk S&H 30 dienu laikā no pirkuma.

Par jebkuru apmaiņu vai kompensāciju, mums ir nepieciešams oriģināls kvīti vai protokolu iegādāties mūsu sistēmas un produkta, ir jābūt tās sākotnējā stāvoklī, tajā skaitā arī kasti, UPC, svītru kods, iepakojums, un visiem piederumiem.

Lūdzu, līdz 10 darba dienām atgriežas, lai tiktu apstrādāts.

Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atmaksāta.

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Mēs atstās POZITĪVAS ATSAUKSMES pēc maksājuma saņemšanas. Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

WIFI No
Vienu USB Max Izejas Nav
Nominālo spriegumu 110-250V
Izcelsmes vieta Ķīna (Mainland)