Kāzu Joslās, Lēti Kāzu Joslās, JEXXI Pilnībā Balti Kristāli Ar Zaļo Kubiskā Cirkonija Noteikšanu Sievietēm, Kāzu 925 Sterling Silver Gredzeni Puse Vairumtirdzniecības Gredzeni

Stils: Modes Rotaslietas Izmērs: 6/7/8 Krāsa: Sudraba Daudzums : 1GAB.

1. Pilns maksājums jāveic 15 dienu laikā no izvietojot savu pasūtījumu.

2. Pircējs ir atbildīgs par nodokļu un/vai nodevu, ko iekasē savu valsti.

Bezmaksas Piegāde sagaidīt, izlases kārtībā ! Izsekošanas Numuru tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu, vai jūs varat saņemt to Reformatudraudze.lv pēc jūsu pasūtījumi ir piegādāti. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nav saņemt Izsekošanas Numeber 7 dienu laikā pēc apstiprinātu maksājumu.

Pārvadātāja Nosaukums

Piegādes Laiks, lai ASV(Darba Dienās)

EMS

5-13 dienas

DHL

UPS

FedEx

Epacket

6-18 dienas ( izņemot sezonas )

Ķīnas Ziņu Gaisa Pasts

15~40 dienas(izņemot sezonas)

Honkongā Post Gaisa Pastu

12~35 dienām(izņemot sezonas)

Mēs esam gatavi piedāvāt jums augstākās kvalitātes preces ar labāko pakalpojumu, tas būs ļoti appreciated, ja jūs atstāt savu pozitīvas atsauksmes. Ja jūs neesat pilnīgi apmierināti, lūdzu, dod mums iespēju, lai atrisinātu šo problēmu, pirms jūs atstāt negatīvas atsauksmes vai atvērt disput.

Paldies ļoti daudz.

Jūsu Par Mums informācija tiks ievietota šeit. Jūs varat izveidot Par Asv sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili. Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase. Ja jums nav Par Mums informāciju, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

Atgriešanās Noteikumi

Jūs varat atgriezt preci oriģinālajā iepakojumā 2 dienu laikā pēc tās saņemšanas, ja jūs neesat apmierināts ar to. Mēs atmaksāsim jums vai nosūtīt nomaiņa, lai jums 3 darba dienu laikā pēc tam, kad mēs saņemt atpakaļ preci no jums. Pārdevējs nav atbildīgs par pastmarku, lai atgrieztu preces. Mēs jums atmaksāsim cenas postenis mīnus pastmarkas.

Deivids Rotaslietas ir profesionāls rotaslietas uzņēmums Shen Zhen Pilsētu. Kā ražotājs un vairumtirgotājs dažādas rotaslietas(modes rotaslietas vairumtirdzniecība, sudraba rotaslietas, vairumtirdzniecība) un citas dekoratīvās apdares, mēs pārliecināmies par Izdevīgām cenām bāzi augsta kvalitāte. Novēlu jums patīkamu pirkumu!

Dzimums Sievietes
Zīmola Nosaukums JEXXI
Modeļa Numurs J58901
Sods vai Modes modes