Liela izmēra 32"x32" karstā pārdot ebay bezmaksas piegāde dzīve ir īsa.pārkāpj noteikumus, vinila sienas decal citātus, mājas dekoru,q0151-L

Vinila Sienas Uzlīmes, Sienas Uzlīmes, Mājas Dekori, Lēti vinila sienas uzlīmes, Augstas Kvalitātes sienas uzlīmes, Ķīnas mājas dekoru Piegādātāju

Laipni lūdzam "es stāstu",vēlamies mūsu precēm, lai būtu daļa no jūsu stāsts

Šī sērija ir īpaši izstrādāta, lai eksportētu uz Eiropu un Amerikas savienotajām Valstīm( Asv & Europ Stilā), bet arī izvēlēties no ebay/amazon Top-rated pārdevējiem. (Daudzi produkti, izskatās vienādi,bet kvalitāte ir ļoti atšķirīga)Ja jūs esat atbildīgs pārdevējs produktu kvalitāti,šī sērija būs jūsu vislabākā izvēle

Kvalitāte: regulāri zīmolu ražotāji, kas ražota, kvalitātes nodrošināšanu.Efekts ir ideāls kā ar roku apgleznotus attēlu. Izgatavots no ūdensnecaurlaidīga vinila, ar 5 gadu iekštelpu / āra izturību

Funkcijas : Bez-toxi ,videi draudzīgs Vinila uzlīmes. Noņemamas uzlīmes/Easy Stick&Viegli novilkt/Double Modeli Stikla,interjera sienas vai logi ir no mājas,vannas istabas,biroja,bērni bērnudārzos,kopmītnes vai veikalā/Videi drošs un ūdensnecaurlaidīgs

1 iestatiet parasti ietver: 1 lapa Vinila Decal;1 lapa, Nodošanu Sabiedrībai;1 gab. Instrukcijas par to, kā izmantot Engsish.1 gab. demo parauga.1 oriģināls produkts soma ( ērti saglabāt un atkārtoti pārdošanas )

Krāsa: Balta, Sarkana, Violeta, Gaiši Pelēks, Zaļš, Zils, Tumši Zils, Gaiši Zaļš, Gaiši Dzeltens,Tumši Pelēka, Rozā, Šokolāde, Armijas Zaļa, Debesis Zilas ..( noklusējuma krāsu, kā parādīts attēlus vai melns , un jūs varat izvēlēties citu krāsu no Krāsu Kartes )

LŪDZU, ŅEMIET vērā: nav fona materiāls. Attēli ir paredzēti tikai uzziņai.Par FAKTISKO Lielumu lapas,lūdzu, atsaucoties uz mērījumiem, kas iepriekš ( Ja jums ir kādi pielāgotus, vai vajag citu izmēru vai krāsu,lūdzu, pastāstiet mums)

Krāsu Karte:

Apmaksa: Mēs pieņemam Alipay par Reformatudraudze.lv. Jūs varat maksāt ar Kredītkarti (RMB kanāls un USD kanāls punkti), Web Naudu (turpmāk VM), TT, Western Union, Qiwi maku, Brazīlija Boleto, SOFORT Banku un tā. Jūsu pasūtījums tiks slēgts, ja jūs nevar pabeigt maksājumu 20 dienu laikā.

Iepakojums: Lūdzu, neuztraucieties. Parasti mēs pack preces arī ar kartona caurules, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat to, apmierinošā stāvoklī. Mēs piedāvājam kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumu. Lūdzu, lūdzu nosūtiet mums bildes iepakojuma, ja tā tika bojāta vai bojāta, ja tu esi saņēmis, mēs nosūtīt jaunu produktu vai sniegs jums pilnu kompensāciju.

Piegāde: visā Pasaulē pārvadāšanas pakalpojumu.Parasti prece tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā pēc tam, kad esam saņēmuši samaksu. Mēs atzīs savu posteni kā "dāvana", un tiek vērtēti pēc zemākās cenas par muitošanai ērtības. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem nodokļiem, nodevām un maksājumiem jūsu paražas. Dažreiz starptautisko piegāde ir ļoti atkarīga no vietējās muitas un pasta pakalpojumu. Ja jūs nevarat saņemt savu sūtījumu laikā, lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt. Mēs atbildīgs par jebkādiem bojājumiem vai zaudējumiem, kas radušies transportēšanas laikā.

Sazinieties ar Mums: Mēs augstu vērtējam mūsu klientu un biznesa ļoti daudz. Mēs būtu pateicīgi, ļoti daudz, ja jūs varat atstāt mums 5 zvaigznes, un pozitīvas atsauksmes. Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt, ja jums ir kādas problēmas, par mūsu produktu, piemēram, trūkstošos burtus , nepareizā daudzumā, greizi, produkts, saburzīti, vai nav tik apmierināti katrā ziņā centīsimies mūsu labāko, lai to atrisinātu un nodrošinātu sūtīšana vēlreiz vai kompensāciju, vai citiem jums saskaņoti risinājumi. Lūdzu, neatstājiet atsauksmes, līdz problēma ir atrisināta. Mēs jums atbildes ziņu 24 stundas darba dienās. Laipni gaidīti jebkurā laikā!

Materiāls Plastmasas
Klasifikācijas Sienas
valstu rezidentiem vienības gabalu
Stils Classic