1gb Sudraba Liels Caurums Zaudēt bērnu pārvadājumiem Eiropas Distances Krelles Stils Apbur DIY Biezumu Fit Pandora Braclets Ķēdes DKZ005

Liels caurums, fit pandora, pandora braclet, Lēti liels caurums, Augstas Kvalitātes fit pandora, Ķīna pandora braclet Piegādātāju

Produkta Sīkāk

Materiālu Sakausējuma

Izmērs

Apm :13x11mm

Cauruma izmērs :3.5 mm

konversija : 1 inch = 25.4 mm vai 1mm = 0.0393 collas

Krāsa

Daudzkrāsains

Daudzums

Jūs saņemsiet 1 šajā postenī pie saraksta cena

Daļa Nr.

DKZ005

Piezīme.

Tie varētu būt piešūtas vai kā pielīmēts. Fit Rotaslietas, Apģērbi, apavi, somas, Kāzu/party/festivāls godu vai Scrapbooking pieņemšanas vai jebkuru citu roku darbs amatniecības

Iepakošanas Dati

Katrs pasūtījums ir nosūtīts, izmantojot Burbulis aploksnē vai multil ayer kastītē . Tas aizsargā priekšmetus no sabojāšanas tranzītā, kad tā sasniedz katru klientu'hand.

PIEZĪME:minimālais pasūtījums ir $5,ja mazāk nekā $5,mēs nosūtīt pa Pastu Ķīnas Parasto Mazo Paketi. (tas būs sekošanas informāciju ķīna)

Klientu Apmierinātība

Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai bažas pirms vai pēc šī pirkuma.

Mēs esam apņēmušies, lai jūsu 100% apmierinātību.

Maksājuma

Ir daudzi maksājumu metodes pieejama Reformatudraudze.lv piemēram, Vīzas, kredīta kartes, reālā laika bankas pārskaitījumu,

bezsaistes maksājumu (bankas pārskaitījumus un Western Union). Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk.

Lai aizsargātu jūsu intereses,jūsu maksājums tiks uz laiku, kas notika ar Reformatudraudze.lv,

un netiks izpausta mums līdz brīdim, kad jūs saņemtu savu pasūtījumu, un ir apmierināti ar to.

Piegāde

3). Postenis Apstrādes Laiks: apstrādes laikā, lai noteiktā secībā, atkarībā no produkta veida un krājumu stāvokli.

Galvenokārt, apstrādes laiks var būt no 2 līdz 5 darba dienu laikā.

Atgriešanās Politiku

Ja jūs vēlaties, lai apmainītos ar to objekti, kas saņemti, jums ir jāsazinās ar mums 7 dienu laikā pēc saņemšanas jūsu pasūtījuma.

Un jums būtu jāmaksā papildu sūtīšanas maksa, kas radušies un priekšmetus, kas atgriezās būtu saglabājusi savu sākotnējo stāvokli.

Atsauksmes

Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu biznesa attīstību,

Mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu.

Tas būs tikai aizvedīs uz 1 minūti. Paldies!

Stāvoklis Jauns Populārs, krāsas
kvalitāte Top
Ārējais Diametrs 11mm
Materiāls metāla