LED Lustras Kristāla Lustras Zelta Luksusa Lustras kronleuchter Mūsdienu E14 Griestu Armatūra Gaismas Home Hotel Deco

kronleuchter mūsdienu, luksusa lustra, Kristāla Lustra, Lēti kronleuchter mūsdienu, Augstas Kvalitātes luksusa lustra, Ķīna kristāla lustra Piegādātāju

​ ​

Laipni lūgti manā veikalā

1.Ja jums ir Krievijas draugs,lūdzu atcerieties, lai piedāvātu savu vārdu un uzvārdu tā, ka jūs varat saņemt savu sūtījumu veiksmīgi.

2.Mēs esam rūpnīcas tiešo pārdošanu, tāpēc cenas šeit jūs varat iegūt, ir ļoti konkurētspējīga, un kvalitāte ir lieliska, pamatojoties uz mūsu rūpnīcas pabeigta kvalitātes kontroles sistēmu, mēs ticam, ka jums būs jauka iepirkšanās šeit!

LED Lustras Kristāla Lustras Zelta Luksusa Lustras kronleuchter Piezīme:

Bezmaksas Piegāde ir bezmaksas piegāde bez nodokļa,muitošanu, muitas utt.

LED Lustras Kristāla Lustras Zelta Luksusa Lustras kronleuchter parametri:

Piezīme:

Balta: D45 CM

Melns: D55CM

Zaļā:D65CM

Vienība : LED Lustras Izmērs : D45XH38CM, D55xH42CM, D65XH42CM Beigām Cap : E14 Nē. "Bulb": 6 D45, 8 D55), 11 D65 Spuldzes iekļauti : NĒ Barošana : 6X5w par D45, 8X5w par D55, 11X5W par D65 Spriegums : AC 220-240V, AC110-120V Materiāls : Kristāls+ Nerūsējošā Tērauda Garantija : 2 gadi Iepakojuma iekļauts: 1 X LED Lustras BEZ SPULDZES

LED Lustras Kristāla Lustras Zelta Luksusa Lustras kronleuchter aplikācijas:

Mājas, Viesnīcas, Villa

Lustras Mūsdienu Kristāla Lustras Griestu lampas, kā zemāk:

Sertifikācija: Pieteikums Ainām:

Par Mūsu Uzņēmumu:

Piegāde:

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

8. Piegādes Laiks:

Atgriešanās:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa. Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, īpašs iemesls, lai atgrieztos.

3. Mēs jums atmaksāsim pilnu uzvarētāju cenu amout, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, pēc tam, kad gan Pircējam, gan Pārdevējam atcelt darījuma, no Reformatudraudze.lv. VAI, jūs varat izvēlēties, lai nomaiņa

Garantija:

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.Mums nav salabot vai nomainīt vienumi, kuriem ir beidzies garantijas laiks.

3. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

Atsauksmes:

Atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, pirms jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.Paldies!

Funkcijas LED Kristāla Lustra
Garantijas laiks 1 gadi
Zīmola Nosaukums VITRUST
Pamatnes Tips E14