1 gabals 3D Printeri Piederumu Ultimaker 2 UM2 Spoles Turētājs Materiāls Barošanas Stūre, DIY Ultimaker2 3D Printera Daļas

barības stūre, Ultimaker 2 UM2, 3d ultimaker2, Lētas barības stūre, Augstas Kvalitātes ultimaker 2 um2, Ķīna 3d ultimaker2 Piegādātāju

Apraksts: DIY UM2 Ultimaker 2 Iepakojums: 1 gab., Ruļļa Turētājs

Maksājuma

> Mēs pieņemam Reformatudraudze.lv Darījuma, kā mūsu maksājumu metode, citi veidā, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kuģniecības > Mūsu piegādes dienas normālu punktiem, kas būs par 5 dienām līdz 15 dienām šādas valstis: ASV, Apvienotā Karaliste, Francija, Kanāda, Austrālija, Krievija.

> Mums ir kuģis, jūs priekšmetus, 3 darbdienu laikā pēc tam, kad jūsu maksājums tiek noskaidroti.

>Lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu adrese ir precīza, tāpēc mēs tikai kuģu priekšmetus, lai jūsu Reformatudraudze.lv adresi.

>Kad kuģniecības, mēs nosūtīt izsekošanas numuru uz jūsu, tas parasti aizņem 3 -8 darba dienu laikā, lai padarītu sekošanas informāciju tiešsaistē, ja jūs nesaņemat preci pēc 30 darba dienu laikā, lūdzu sazinieties ar mums.

Atgriešanās

> Ja jums nav apmierināts ar savu pirkumu jebkāda iemesla dēļ, jūs varat atgriezt preci, lai mums, lūdzu, nosūtiet e-pastu mums, pirms atgriešanās.

> Tas ir jāatdod atpakaļ 14 dienu laikā, atpakaļ nosūtīšanas maksa būs jāsedz pircējam.

>Kad mēs preci mēs apmaiņu vai kompensāciju savu naudu, bet ne tostarp kuģniecības un apstrādi, un apdrošināšanas maksa.

>Ja jums atgriezt daļu, kas izmantota, mēs nevaram pieņemt to un atmaksāt jums

Modeļa Numurs Ultimaker 2
Zīmola Nosaukums REPRAP
Vienuma Tips Lineārās Sliedes