Uzlādējams Muskuļu stimulators novājēšanu masāža jostas Abs Workout Jostas EMS vēdera muskuļus jostas ar 7trainning režīmi

slaidinoša masāža jostas, Masāžas Jostas, Muskuļu Stimulators, Lēti novājēšanu masāža jostas, Augstas Kvalitātes masāžas jostas, Ķīna muskuļu stimulators Piegādātāju

EMS vēdera tonēšana tehnoloģiju vīriešiem un sievietēm. Pilnu treniņu pamata.

EMS tonizējoša vēdera JOSTA nodrošina perfektu vēdera saraušanās - veikt visas jūsu vēdera muskuļiem pēc spēcīgas, tonēti kodols.

Neatkarīgs pētījums 100% dalībnieku ziņoja, spēcīgāks, vairāk toned un firmed abs, pēc 6 nedēļu laikā, ja to izmanto 30 minūtes dienā, 5 reizes nedēļā.

Kāpēc Izvēlēties EMS vēdera tonēšana?

Spēcīgs kodols piedāvā daudz vairāk nekā toned abs un cietāka vēdera muskuļus – tā palīdz jums vadīt tālāk, lēkt augstāk, sēdēt straighter, stāvēt garākā un justies pārsteidzošs.

EMS vēdera tonēšana treniņi ir visvairāk efektīvu metodi tonēšana būtiskajām vēdera muskuļu vienlaicīgi, tostarp dziļi transversus abdominis, kas ir visefektīvākais pie līdzināšanas kuņģī, un ir ļoti grūts, lai tonis ar parasto treniņu un abs workouts.

Priekšrocības, Izmantojot Ems vēdera mācību jostas?

Slodzes laikā vai ikdienas darbībām, piemēram, veicot iepirkumu somas, vai saglabāt jūsu atpakaļ taisni, sēžot pie rakstāmgalda, smadzenes sūta signālus uz muskuļiem, caur nerviem, padarot tos līgumā un atpūsties.

Ems vēdera mācību jostu, tā vietā, izmanto klīniski pierādīts elektriskā muskuļu stimulācija (EMS) tehnoloģiju, lai raidīt signālus tieši no jostas, lai jūsu vēdera muskuļi, izraisot to saraušanos, strādāt un atpūsties līdzīgi.

Apvienojot regulāri EMS toning nodarbības ar aktīvu dzīvesveidu un tīru uzturu, uzņēmumiem un savelk jūsu vēdera muskuļus, vienlaicīgi palielinot vēdera spēku un izturību.

Motīvs:

Mērķtiecīgi vēdera muskuļu tonizēšana ar 7 dažādas programmas,

Atkārtoti uzlādējams rokas kontrolieris

'Warm up" un "atdzist" posmi

Līdz 99 intensitātes līmeni,

Jūsu Sistēma Abs Satur: vīrietis Sistēma Abs Apģērba – der 27"-47" collu vidukļa 1 Komplekts 3 tonēšana kluči iepakojums(viens iepakojums papildus ir bezmaksas.) Atkārtoti uzlādējams Rokas Kontrolieris vienība USB līniju Mācību Literatūras Ceļojumu Maisiņš lādētāju pls piezīme: lādētājs nav atbilstoša piederumu, lai kontaktdakšu ir plakana, un ne vienmēr atbilst standartiem katrā valstī. Tas ir mūsu piemaksu. Ja tas nav universāls, to var uzlādēt tieši, izmantojot USB kabeli. thanks a lot par ur sapratni! Ja jūs vēlaties stilu, ĶERMEŅA MASIERIS,vai gēla plāksteri, vai DESMITIEM plāksteri, masāžas iekārtas,muskuļu apmācību spilventiņi, jūs varat piekļūt šīm saitēm:

Elektrodu gēla spilventiņi:

TENS/EMS apmācības bloks:

Desmitiem masāža mašīna:

Novājēšanu ABS, drošības josta:

KĀ LIETOT?

Pircēji Iepirkšanās Ceļvedis

Paziņojums:

A. Ievedmuitas nodokļi, nodevas un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas. Šie tarifi ir pircēja pienākums.

B. Lūdzu, sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms izsoles/pērk.

C. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adresi,jūsu pasūtījums adrese Ir jāsaskan ar jūsu saņēmēja adresi.

D. Pls uzrakstiet savu vārdu, uzvārdu kuģniecības adresi, lai pārvadātu preces no veiksmīgi.

Maksājums:

1: Mums accepte Alipay par Reformatudraudze.lv.

2: Jūs varat norēķināties, izmantojot Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi un Bankas Pārskaitījumu

3: Visas maksājumu ir pieņemti, izmantojot drošības maksājumu procesors DARĪJUMA.

4: Apmaksa jāveic 3 dienu laikā pēc tam, kad vietu secību.

Piegādes Informācija:

1: Woldwide Piegāde.(Izņemot dažas valstis un APO/FPO adrese)

2: rīkojumus apstrādā laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3: Mums ir tikai kuģa apstiprināja rīkojumu adresi, jūsu pasūtījums adrese Ir jāsaskan ar jūsu saņēmēja adresi.

4: Pakalpojumu Tranzīta Laiks ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

5: Ja neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

6. Bezmaksas piegāde precēm, mēs jums izvēlēties atbilstošu metodi, tā var būt matach, kā jūs choosed. Bet mēs izvēlēties ātrāks veids, lai jūs. Pls nav jāuztraucas.

7. Parasti preces tiks izvesti 5 dienas, bet sakarā ar Christamas un jauno gadu, muitas kādā valstī ir brīvdiena. Tāpēc, ka piegādes laiks var būt nedaudz ilgāks.

Atgriež & Kompensācijas:

1: 12 mēneši Ražotāja Garantija. Iegādāties ar pārliecību! Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2: Ja jūs neesat apmierināti, kad jūs saņemsiet savu preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 30 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ. Lūdzu, sazinieties ar mani, pirms jums to atdot.

3: Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ uz asv garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.

4: Atgriešanās kuģniecības izmaksas, ko maksā Pircējs.

Par Mums :

1: Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem svarīgiem pienākumiem, nodokļi un nodevas. Lūdzu, sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms izsoles/pērk.

2: Visi e-pasti tiks atbildēts baltās 1 darba dienas laikā. Ja jums nav saņemt mūsu atbildi, lūdzu, lūdzu, ļaunā, jūsu e-pasta adresi un mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

Vienuma Tips Masāža & Atpūta
Zīmola Nosaukums mingyushangmao
Modeļa Numurs 99-vīrietis
Izmērs fit 27-47 collu viduklis