TULEX Vannas Plaukts Stūra Dušas un Šampūns Grozs, Nerūsējošā Tērauda Materiāls

plaukti stūra, vannas istabas stūra plaukts, Stūra Plaukts Dušas, Lēti plaukti stūra, Augstas Kvalitātes vannas istabas plaukts stūra, Ķīna stūra plaukts dušas Piegādātāju

Pakalpojumu Īpašības:

1. Nav lielāku troksni un šļakatām no krāna, ūdens, izmantojot kļūst par mākslu.

2. Kvalitāte garantēta , mēs pārbaudīt katru preci un comfirm, ka tas ir Pavisam JAUNS, labā stāvoklī, pirms nosūtīšanas.

3. Saglabāt katrs ūdens piliens , mums ir kopīgas videi draudzīgu un ilgtspējīgu vidi.

4. Bezmaksas piegāde(CPOSPP) . Laiks var atšķirties, ir atkarīga no dažādām valstīm. Klientu apkalpošanas būtu priecīgi palīdzēt ar visiem jautājumiem par kuģniecības.

Aplēses ierašanās laiks ir norādīts iepriekš,

Normālā gadījumā zemes gabals nonāks 16-35 dienas.

Neparastu gadījumu: uz zemes gabala ieradīsies 35-60 dienas. Nestandarta gadījumos ietver, bet ne tikai: svētku dienā, piegāde politikas korekciju, politiskiem jautājumiem, attālos rajonos, citi nepārvaramas varas apstākļi.

Vairumtirdzniecības vai mazumtirdzniecības ir laipni , mēs piedāvājam jums papildus atlaidi beztaras pircējiem un pilnu servisu, visiem klientiem. PARAUGI IR PIEEJAMI, SAZINIETIES ar MUMS TAGAD, izmantojot instant messenger vai e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Paziņojums: Mēs iesakām klientiem, lai pārliecinātos, vai viņu valstīs ir atļauts importēt šo produktu, pirms pasūtīt. Jebkuriem zaudējumiem sakarā ar valsts pasūtījuma politika netiktu īstenoti ar pārdevēju.

Vairāki Līmeņi Viena Līmeņa
Instalējiet Stils Skrūvju Ievietošana Tips
Veids Vannas Istaba Plaukti
Materiāls Nerūsējošā Tērauda