160W 7.A Dual DC Motors Piedziņas Moduļa Pozitīvs Negatīvs PWM Speed L298 Loģika XY160D

Jauns produkts

€5.95

Pieejams

Tagi:

LĪDZSTRĀVAS Motors, dc motor, ātrums dc motor, Lēti līdzstrāvas motors, Augstas Kvalitātes motors dc, Ķīna ātrums dc motor Piegādātāji

Preces Uzsver:

1. Double H tiltu, kas var vadīt divas LĪDZSTRĀVAS motori ar vienu 7.A pašreizējo, liela jauda;

2. Plašs sprieguma ievade 6.5 V ~ 27V;

3. Signāla optocoupler izolācijas ieejas, IO ostas var tieši kontrolēt, bez iejaukšanās;

4. Undervoltage aizsardzību, lai novērstu momentāno lielu strāvas dega modulis;

5. Augstas jaudas TELEVIZORI un elektrostatisko izlādi ķēdes, kas kavē īslaicīgu traucējumu impulsiem un statiskā, ciešāku EMS darbību, stabilu un uzticamu produkts", " rūpnieciskais dizains.

Vadības signālu loģika

Piezīme : Ja 0 ir zems, 1 ir augstā līmenī, x ir kāds līmenis, kad peld augstu.

1. 1 # mehānisko saskarnes kontroles signālu loģika

IN1

IN2

ENA1

OUT1 . OUT2

×

bremzes

1

1

×

Peldošs

1

PWM

Uz priekšu, lai ātrums

1

PWM

Atpakaļgaitas ātrums

1

1

Pilnā ātrumā uz priekšu

1

1

Pilna ātruma maiņa 2. 2 # mehānisko saskarnes kontroles signālu loģika

IN3

IN4

ENA2

OUT3 . OUT4

×

bremzes

1

1

×

Peldošs

1

PWM

Uz priekšu, lai ātrums

1

PWM

Atpakaļgaitas ātrums

1

1

Pilnā ātrumā uz priekšu

1

1

Pilna ātruma maiņa Produkta parametri: 1. Barošanas spriegums 6.5 V-27V, strāvas padeve nedrīkst būt pievienota vai vairāk 27V, citādi tā var izdegt modulis, tas ir ieteicams, ka ieejas jauda sērijas 15A drošinātāju.

2. Dual mehānisko interfeiss, katras nominālā izejas strāva 7A, pīķa strāva 50A, motors interfeiss nedrīkst īssavienojumu, ierosināto sērijas 10A drošinātājs.

3. Vadības signāla spriegums 3-6.5 V, attiecīgi, ir ieslēgt signālu un pozitīvu inversijas vadības signālu.

4. Ļauj signālu termināls (ENA) ieejas PWM regulējams ātrums, PWM frekvences diapazons 0-10KHZ, PWM minimālo impulsa platums 10us.

5. Darba temperatūra -25 ℃ -80 ºc.

6. Produkta izmērs: 55 x 55 x 16 mm (garums un platums).

7. Uzstādīšanas cauruma diametrs: 3mm, uzmanība būtu jāpievērš tam, lai novērstu īssavienojuma aizmugurē shēmas, jūs varat pievienot izolācijas starplika vai vara kolonnas, lai palielinātu plates. Piemērots motora parametri: Nominālais spriegums 24V motoru, atbilstošu identifikācijas nominālo jaudu 115W, un vai zem nominālā strāva 7A vai mazāk šādus ilgtermiņa darba motoru.

Nominālais spriegums 12V motoru, atbilstošu identifikācijas nominālā jauda 40W un vai zem nominālā strāva 7.A novērtēti zem motora uz ilgu laiku pilns darbs.

Piesardzības pasākumi :

1. Piedziņas jaudu nedrīkst būt pretēja, piedāvātā barošanas savienotājam sērijas 15A drošinātāju, sprieguma vajadzētu būt starp 6.5 ~ 27V. Ja spriegums ir virs-spriegums, jauda-on var ierakstīt disku moduļa.

2. Tas ir ieteicams, ka nominālā izejas strāva barošanas vajadzētu būt vismaz 2 reizes lielāks par nominālo strāvu motoru tā, ka barošanas var nenodrošināt nepieciešamo spriegumu kad motors sāk. Pie izejas izraisīt tādu parādību mehānisko pauze.

3. Nav īssavienojuma mehānisko interfeisu, vai var sadedzināt vadītājs modulis, piedāvāto elektrisko interfeisu sērijas 10A drošinātājs.

4. Uz priekšu un atpakaļgaitas slēdzis, ja nepieciešams bremžu 0.1 S iepriekš, un pēc tam atpakaļgaitā, nav motora, nav apturēta, kad pārslēgšanu, vai tas var sabojāt disku.

5. Disku moduļa izslēgšanās, nav tieši vai netieši, ātrgaitas rotācijas motoru, vai motoru radīto elektrodzinējspēks var ierakstīt disku moduļa. Ja pieteikumu nepieciešama ātrgaitas rotācijas motoru, kad disks modulis tiek padota uz leju, tas ir ieteicams, ka transportlīdzekļu interfeiss vadītāja ir savienots virknē ar releja (NR. un COM termināli), un releja spole, un vadītājam ir saistīti kopīga. Šādā veidā, kad tā izslēdzās, relejs būs atvienot vadīt un mehānisko savienojumu. 6. UZMANĪBU! nepakļaujiet disku mitruma. Nav īssavienojuma sastāvdaļas diska valde. Neaiztieciet tapas un uzlikas uz galda.

7. Pirms jūs izmantot bērnu rūpīgi izlasīt aprakstu, kā rezultātā kaitējums nodarīts ar prettiesisku izmantošanu moduli nemaina. Pakete Ietver: 1 x 7.A 160W Dual DC Motors Piedziņas Moduļa Pozitīvs Negatīvs PWM Speed L298 Loģika XY160D

Sertifikācija CCC
OEM DIYMORE
Veids DC Motors Piedziņas Moduļa
Modeļa Numurs 012066
Iepakojuma Svars 0.01kg (0.02lb.)
Iepakojuma Lielums 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Vienības Veids gabals

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītās