3D Pop Up 2 Tauriņš Apsveikuma Kartītes Ziemassvētkos, Dzimšanas dienā, Valentīna Uzaicinājumu

Reformatudraudze.lv, Reformatudraudze.lv, iepirkšanās tiešsaistē, Automobiļu, Telefoni Un Piederumi, Datori Un Elektronika, modes, Skaistums & Veselība, Mājas & Dārzs, Rotaļlietas Un Sporta, Kāzas & Notikumi

Apraksts: 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes Materiāls: Papīrs Krāsa: Skatīt Attēlus Modelis: 2 Tauriņš Roku darbs amatniecības trīsdimensiju griešanai papīra ražošanas procesā, Atveriet to un rādīt 3D efekts, sniedz īpašu sajūtu,ir Nevainīgi svētību,visu labāko, Ideāli piemērots puse ielūgumus un kāzu ielūgumi ir ļoti formālas, kad jūs nosūtīt šo karti, lai jūsu draugi ar aploksnes, Apsveikuma kartes kontaktu jūtas un apmainīties sveicieni ar siltu svētību valodā. Noslēgta, laimīgs, dāsna, iet patiesu svētību Tā ir laba izvēle, lai nozīmīgā gadadiena dāvanu Izmērs: 10*15 cm * Piezīme: 1.Lūdzu, ļauj 1-3cm kļūdas dēļ manuāla mērīšana. pls, pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms jūs cenu. 2.Sakarā ar atšķirību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis. Paldies!

Paketē iekļauts: 1 x 3D Apsveikuma kartiņu (bez mazumtirdzniecības paketes) 1 x Aploksnē

Modeļa Numurs 517E3T00209
Izmērs approx. 10*15cm
Stils Citi