Modes 1Pair ABS Nagi Augstas Kvalitātes Lateksa pret Nodilumu Izturīgs Dārza Cimdi Izvilkšanas Aizsardzība Cimdi Beach Rakšana Rīki

Rīki, rīks instruments, rīki dārza, Lēti instrumenti, , Augstas Kvalitātes instruments, rīks, Ķīna instrumenti, dārza Piegādātāju

Apraksts

Stils:Home

Materiāls:Lateksa Struktūru,ABS Nagi

Krāsa:Zils Zaļš

Modelis:Salīmētas

Motīvs:Aizsargāt Pret Nodilumu Izturīgs

Forma:Golves

Dzimums:Unisex

Lietošana:Dārzs,Pludmales

Daudzums:1Pair

Apmaksa: Tikai justies droši maksāt ar mums pa Reformatudraudze.lv Darījuma izmantojot kredītkartes Visa,MasterCard,QIWI,Western Union, Bankas Pārskaitījumu.Starptautiskā Pircēji* Lūdzu, Ņemiet vērā: Ievedmuitas nodokļi, nodevas un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas. Šie tarifi ir pircēja pienākums. Lūdzu, pārbaudiet jūsu valsts muitas iestādē, lai noteiktu, vai šīs papildu izmaksas būs pirms izsoles / pērk. Kuģniecības ASV: 10 - 35days ,UK: 25-40 dienas , Brazīlija un Krievija: 30-60 dienas .Citām valstīm: 15-55 dienas .Tas var būt ilgāks. Mēs nosūtīt sūtījumu ar Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus, ja jūsu pasūtījuma summa ir mazāka par 15$.Ja jūs nevarat saņemt to uz ilgu laiku,lūdzu, sazinieties ar mani pirmajā vietā !Mēs varam arī sniegt express shipping(3-5working, lai ASV) (5-12working dienu, lai citi), ja jums ir nepieciešams izteikt kuģa, lūdzu, sazinieties ar mums ,Jums ir nepieciešams, lai pievienotu papildu piegādes maksa.(Ievedmuitas nodokļi, nodokļi ir pircēja pienākums.) Atgriezenisko saiti un ja jums ir apmierināti ar mūsu servisu!Jūsu komentārs ir ļoti svarīga mūsu biznesa panākumi.lūdzu atstāt mums pozitīvas atsauksmes un 5 zvaigžņu vērtējumu komentārus, priecāsimies, ka ir ļoti daudz Atdevi, Ja posteņu bojāts vai tranzītā, lūdzu, neuztraucieties, lūdzu, norādiet bojātas attēlu, lai mums,mēs sniegsim kompensāciju.mēs pieņemam peļņu, jo jūs to saņēma 14 dienu laikā, bez jebkādiem bojājumiem vai salauza.pircējs maksā par ienākumiem,pārdevējs nav atbildīgs par pircēja choosed nepareizu izmēru, Mēs atmaksāsim vai apmainīt preci, ja tā ir bojāta vai pazaudēta. Kuģniecības maksa netiek atgriezta. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu pirms atgriezt preces. Sazinieties ar mums, Ja jums ir kāds jautājums vai nav apmierināti ar mūsu objektus ,lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms pa e-pastu,mēs esam ļoti vēlas izmēģināt mūsu labāko, lai atrisinātu jums,paldies jau iepriekš,mūsu darba laiks: 8:00am-5:30(pirmdiena - sestdiena), Pekinā Laikā, ja jums ir, piemēram, atstāt netural vai negatīvas atsauksmes, lai jebkuru pārdevēju,lūdzu, ne nopirkt jebkādas lietas no mana veikala.

Biezums Vidēja
Ārējais materiāls Lateksa
Materiāls Samta Odere Lateksa
Svars 70-100g