Izvēlēties Krāsas, 500pcs/daudz 12mm Jauki Pastelis Lieldienu Sajauc Krāsas Chunky ABS Perlamutra Pērlītēm Rieva Krelles KQ-ZPPB-12MM

pērļu krelles, Sajauc krāsas, krelles, krelles, Lēti pērļu krelles, Augstas Kvalitātes sajauc krāsas, Ķīna krelles, krelles Piegādātāju

Izvēlēties Krāsas, 500pcs/daudz 12mm Jauki Pastelis Lieldienu Sajauc Krāsas Chunky ABS Perlamutra Pērlītēm Rieva Krelles CDWB-517862

1. Materiāls: Plastmasa

2. Izmērs: 12MM

3. Izcelsmes Vieta: Ražots Ķīna ( Mainland )

4. Piegādes veidus: Ar China Post Air, Honkongā Pēc Gaisa, EMS, DHL...

Sūtījumu

A. piegādes adrese - preces tiks nosūtītas uz jūsu Reformatudraudze.lv profila adresi ,Lūdzu, pārliecinieties, ka piegādes adrese ir pilnīga un pareiza.

B. Mēs kuģis savu pasūtījumu kopā ar Epacket par .Ja tas ir steidzami,jūs varētu maksāt dažus papildu sūtīšanas maksa,mēs nosūtīsim jums caur DHL,vai EMS,UPS, mēs iegūt lielas atlaides no kurjera,tad cena ir ļoti laba.

C. tranzīta Laika

Par China Post Air Mail,tas vienmēr ņem 15-35 dienas ierodas. Ja jūs nevarat saņemt paku 45 dienu laikā,lūdzu, lūdzu, nosūtiet e-pastu ar mums. Mēs palīdzēsim, lai izsekotu paketi, lai jūs. Paldies.

D. Nodokļa - lai nodrošinātu jums saņemt savu pasūtījumu ar nodokļiem vai daudz mazākas vērtības nodoklis par importu, Mums atzīs, ka tā kā "Sample" vai "Gift"vai "pērlītes" ar zemāku vērtību.Mums nav nekādas muitas nodevas vai nodokļa.

Garantija

Mēs esam garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Ja prece ir bojāta, jūs varat atgriezt par kompensācijas vai apmaiņu 7 dienu laikā pēc saņemšanas .Mēs mijmaiņas par labu vienu pēc noliktavā, vai arī veikt atmaksāšanu.

MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Atsauksmes

Jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.

-Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, palīdzēt, atstāt "Pozitīvas Atsauksmes" un "5 Ideāls Zvaigznes" par mums, kad jūs saņemat jūsu priekšmetus, un mēs darīsim tāpat. Paldies jau iepriekš.

-Ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums un dod mums iespēju atrast risinājumu. Paldies!

Atgriešanās Politika Un Process

A. Ja jūs neesat apmierināts ar saņemto preču ,kādu iemeslu dēļ, jums ir jāsazinās ar mums 7 dienu laikā pēc saņemšanas jūsu pasūtījuma.

B. lūdzu, Lūdzu, sazinieties ar mums, pirms jūs sūtīt pozīcijas atpakaļ.

C. atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un lūdzu, sniedziet mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu Reformatudraudze.lv ID.

D., Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem.

F. Atgriešanās sūtījumu, kravas būtu jāsedz Pircējam.

Postenis Svars 500g
Ārējais Diametrs 12mm
Vienuma Tips Krelles
Sods vai Modes modes