Augstas Kvalitātes Logu Špakteļlāpstiņu Rokas Šķidrumu, Ūdens Tīrīšanas Auto Spoguļi Stikla tīrītāju Gumijas Lāpstiņu Suka Virtuves Vannas istaba

Reformatudraudze.lv, Reformatudraudze.lv, iepirkšanās tiešsaistē, Automobiļu, Telefoni Un Piederumi, Datori Un Elektronika, modes, Skaistums & Veselība, Mājas & Dārzs, Rotaļlietas Un Sporta, Kāzas & Notikumi

Funkcijas:

1. Viegli lietojams, izturīgs, ar elastīgu asmeni un mīksts rokturis, ātri sausas, ērta un neslīdoša.

2. Multi-funkcijas, vannas istabai, virtuves mēbeles, automašīnas, spoguļu un stikla. Lai noņemtu ūdeni un traipus uz windows.

3. Izturīga roktura - izturīgs, nerūsējošs, ērts un viegli grip.

4. Stabils uzstādīšana - fix sienas plaukts ar skrūvi. nav nokrist.

Specifikācijas:

1. Materiāls: augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, izturīgs, anti-rūsas,. Izgatavots no TPE gumijas asmens, nekādu kaitējumu windows.

2. Izmērs: lūdzu, pārbaudiet attēlu zemāk.

3. B tipa un c Tipa ar āķiem, var uzstādīt uz sienas.

Iepakojums Saraksts : 1* stikla tīrītājs

A Tipa

B Veida

C Tips

Darījuma ir drošs, pircēji un pārdevēji, mēs iesakām jums izvēlēties Darījumu,un tā atbalsta kredītkaršu, Naudas, moneybookers, Visa, Master card, Western union u.c.

Maksājumu jāpabeidz 7 dienu laikā, ja ir kādas problēmas, lūdzu ziņa mani.

Mēs tikai kuģis, lai apstiprinātu adresi. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu piegādes adrese ir pareiza, pirms iegādes.

Visi pasūtījumi tiks izvesti ietvaros 1-4 darba dienu laikā, pēc maksājuma apstiprināšanas.

Sūtījums ar China Post Air Mail par preču zem 2kg.Parasti tas prasīs 25-45 darba dienu laikā(dažās valstīs var būt daudz ilgāk).

Ja jums ir nepieciešama prece, steidzami, lūdzu, sazinieties ar mums un maksāt par DHL/Fedex/Aramex utt.

1. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa.

2. Mums solīja 60 dienas ierodas, lai lielākā daļa valstu un 90 dienas uz Brazīliju, lūdzu, neatveriet strīdu, līdz pircēja aizsardzību beidzas, ja jums nav saņemt savu pasūtījumu.

3. Visas kvalitātes problēmas, lūdzu, vispirms sazināties ar mums, pirms atvērt strīdu, mēs sniegs jums labākos risinājumus.

Savu gandarījumu un pozitīvas atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.

Lūdzu atstājiet pozitīvas atsauksmes un 5 zvaigznes, ja jums ir apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumi.

Ja jums ir kādas problēmas ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, pirmkārt, pirms jūs atstāt negatīvas atsauksmes.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādas problēmas, un nodrošināt jūs ar labāko klientu apkalpošanu.

Izmantošana Logs
Feature5 Stikla Tīrītājs
Stils Rakeļa
Zīmola Nosaukums AIHOME