5gab 10cm Sarkana/Zelta/Melnā/Zilā Apaļas Sniegpārslas Snieg Bumbu Ziemassvētku Brīvdienu Koku Vietā Karājas Apdare Karstā

bumbas, bumba, bumba, sniega bumbu, Lēti bumbiņas, Augstas Kvalitātes lodīšu lodīšu, Ķīna bumbu sniega Piegādātājiem

Tā ir lieliska uz ziemassvētkiem,dušas,brīvdienām,jebkurā svinībām un īpašo dienu.

Stāvoklis: 100% Pavisam jaunu.

Izmērs: 10cm

Materiāls: PVC

Krāsa: izvēlieties kādu krāsu jūs vēlaties

Daudzums: 5gab

Klientu Apmierinātību, Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai bažas pirms vai pēc šī pirkuma. Mēs esam apņēmušies, lai jūsu 100% apmierinātību. Maksājuma

Maksājot Caur Reformatudraudze.lv Darījuma.(labāk maksāt ar kredītkarti, lai Darījuma)

Reformatudraudze.lv Darījuma, kas ir vadošais trešo personu tiešsaistes maksājumu platforma no Kyocera Grupas. Darījuma ļauj droši maksāt tiešsaistē bez pakļaujot savas kredītkartes datus. Jūs varat arī izsekot piegāde jūsu pasūtījumu un samaksu ir tikai izlaists piegādātājam pēc tam, kad jūs apstiprināt jums esmu saņēmusi pasūtījumu. Piegāde 1). Piegādes izmaksas: Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz jums pasūtījumu.

2). Tranzīta laika: Tranzīta laiku mainās ar dažādām kuģniecības metodes.

Pārvadātāja Nosaukums Paredzamais Laiks, kas Tranzītā no Ķīnas uz ASV Izsekošanas Pakalpojumu Hongkong Gaisa pasta 10-20 dienas bez izsekošanas numuru FedEx 3-5 dienu laikā www.fedex.com UPS 3-5 dienu laikā www.ups.com DHL 3-5 dienu laikā www.dhl.com Ķīna reģistrētu aviopastu 18-28 dienas www.ems.com.cn Hongkong reģistrētu aviopastu 18-28 dienas www.hongkongpost.com 3). Postenis Apstrādes Laiks: apstrādes laikā, lai noteiktā secībā, atkarībā no produkta veida un krājumu stāvokli. Galvenokārt, apstrādes laiks var būt 3 līdz 5 darba dienu laikā. Atgriešanās Politiku, Ja jūs vēlaties, lai apmainītos ar to objekti, kas saņemti, jums ir jāsazinās ar mums 30 dienās pēc saņemšanas jūsu pasūtījuma. Un jums būtu jāmaksā papildu sūtīšanas maksa, kas radušies un priekšmetus, kas atgriezās būtu saglabājusi savu sākotnējo stāvokli. Atsauksmes Kopš jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Tas būs tikai aizvedīs uz 1 minūti. Paldies!

krāsa Multi, Zelta, Sarkana, Zila, Melna
Modeļa Numurs null
Zīmola Nosaukums DRtrade
Iepakojuma Lielums 30cm x 30cm x 10cm (11.81in x 11.81in x 3.94in)