Auto Parktronic ES Automašīnas numura zīme Rāmis Atpakaļskata Kamera HD Nakts Redzamības Atpakaļgaitas Kamera Ar 4 led Gaismas plāksnes turētājs

auto numura zīme rāmis, plāksnes rāmis, rāmis atpakaļskata kamera, Lētas automašīnas numura zīme rāmis, Augstas Kvalitātes plāksnes rāmis, Ķīna rāmis atpakaļskata kamera Piegādātāju

laipni lūgti mūsu Modes veikals

Apraksts:

Licence plate ar krāsu 170 atpakaļgaitas kamera, ar INFRASARKANO nakts redzamības funkcija .

Piedāvā lielāku drošību .

Būtisks numura zīme jūsu auto !

Specifikācija

Attēla sensors: CMOS

Signāla Sistēma :PAL/NTSC

Efektīvo pikseļu skaits: 628*488pixels/ 628 *520pixels

Tips: atpakaļgaitas kamera

Spriegums : DC12V

Jauda :Mazāk nekā 1 V

Izšķirtspēja: 420TV līnijas

Objektīva leņķis: 1.9 mm(170degrees)

Horizontālais skata leņķis:135degrees

S/N Attiecība:Labāk nekā 48dB

Video izejas:RCA Savienotājs 1.0 VP-P75ohm

Ūdensizturīgs pakāpe:IP68

Strāvas Patēriņš:130-150mA

Slēdža ātrums:1/50(1/60)-1/100,000 sec

Mininum apgaismojums:0.1 Lux/f1.2

Operarting Temperatūra (°C):-20-+75(RH95%Max)

Uzglabāšanas Temperatūra (°C):-30-+85(RH95% Max)

Paldies, jūsu dārgo laiku

UN

Laimīgs iepirkšanās Mājas

PAR SHIPPMENT

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses. Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

KOMPENSĀCIJU VAI ATGRIEŠANĀS

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA. NAV nekādu IZŅĒMUMU!

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu atgriešanās

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

PAR WARRNTY

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Reformatudraudze.lv!

PAR ATSAUKSMES

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Raksts null
Preces nosaukums Auto Parktronic ES Automašīnas numura zīme Rāmis Atpakaļskata Kamera
Materiāls ABS
Modeļa Nosaukums licence-a01