Tirdzniecības Grozāms Apaļā Vafeļu Automāts Nerūsējošā Tērauda Pagriezt Vafeļu Baker 1500W Non-stick Cepšanas Virsma CE Apstiprinājums

gatavošanas virsma, Tvaika Mašīna, vafeļu maiznieks, Lēti vārīšanas virsmu, Augstas Kvalitātes tvaika mašīna, Ķīna vafeļu baker Piegādātāju

Tehniskie Dati Produkta Nosaukums: Grozāms vafeļu mašīna Modelis: NP-546 Spriegums Frekvence 220V 50Hz (pēc Izvēles: 110V 60Hz) Jauda 1500w Vafeļu Izmērs 180x180x34mm Izmēri 400x330x270mm N.W. 7kg Nerūsējošā tērauda struktūra, Funkcijas Klasiskā grozāms vafeļu mašīnu vadītājs,non-stick cepšanas virsma Komerciālu izmantošanu un mājas lietošanai, profesionālie tvaika mašīna, izturīgāku un efektīvāk, nekā maza izmēra mājsaimniecības iekārtas.Šis produkts, kas radīts ar nerūsējošā tērauda, grezns izskats, dizains,struktūra drošības pamatotas. Vafeļu cepšanas ar neatkarīga karstuma kontroles un alumīnija pelējuma ar augstu siltuma vadītspēju. Nerūsējošā tērauda krāsns korpuss ar siltumizolāciju rokturi. Regulējams termostats,no 50 līdz 300 grādu pēc celsija. Ar taimeri kontrole un automātiskā režīmā, 3-5minutes, lai tas izdarīts, viegli darboties un tīru. Tādas priekšrocības kā tīru, sanitārijas, viegli darbību un enerģijas taupīšana. Šis produkts ir ļoti piemērots, lai cept pārtikas veikalā/lauki un, lai nodrošinātu karsto ēdienu, lai klients. To var plaši izmantot organizācijas, skolas, restorāns, kafejnīca, apstrādes struktūrvienību un atsevišķu restorāni, pieņemšanas yummy vafeļu. Piegāde: Bezmaksas Piegāde Ar DHL, Fedex, UPS TNT utt. Maksājumu Metodes: 1.Mēs pieņemam apmaksu, izmantojot Reformatudraudze.lv šeit. 2.Ir daudz dažādu maksājumu metodes pieejama Reformatudraudze.lv piemēram, kredītkartes, reālā laika bankas pārskaitījumu, bezsaistes maksājumu (bankas pārskaitījumus un Western Union). Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk. Lai aizsargātu jūsu intereses, jūsu maksājums tiks uz laiku, kas notika ar Reformatudraudze.lv, un netiks izpausta pārdevējam līdz brīdim, kad jūs saņemtu savu pasūtījumu, un ir apmierināti ar to. LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: KUĢNIECĪBAS NEIETVER NODOKĻUS, LOCATL NODOKĻUS VAI CITUS IMPORTA NODEVAS. Atgriešanās Politika/Kompensācijas: 1. Jums ir 7 dienas, lai ar mums sazināties un 10 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā,tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA. NAV nekādu IZŅĒMUMU! 2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu Reformatudraudze.lv ID. 3. Mūsu produkti ir tieši no rūpnīcas, nav tuvo cilvēku, nav augstu uzcenojumu, tādēļ mēs varam nodrošināt kvalitātes preces par ļoti konkurētspējīgu cenu. Turklāt, mēs dos jums atlaidi, ja jūs vieta lielu pasūtījumu. 4. Atgriešanās kuģniecības izmaksas ir jāsedz Pircējam. Atsauksmes: Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu 5 zvaigznēm atsauksmes par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu vai pakalpojumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, pirms nav pozitīvas atsauksmes vai strīdu,mēs varētu atrisināt šo problēmu, cik drīz vien iespējams.Tas būs tikai aizvedīs uz 1 minūti. Liels paldies :)

Nonstick Cooking Virsmas
Klasiskā apaļā vafeļu
Modeļa Numurs NP546
Klasifikācijas Vafeļu Veidotājiem
Sertifikācija CE
Spriegums 220V / 110V
Spriegums (V) 110V, 220-240V
Maināmās Plates Vafeļu Tosteris,Kūka Maker
Jauda (W) 1000-1500W
Jauda 1500W
Ar Taimeri
Elektriskā Apkure
1 gab., viena panna
Elektriskās sveces Dažāda Veida sveces ir pieejams
Iezīme Cool Touch Apdari,Regulējams Termostats,Iebūvēts Vadu Ietīšana,Non-Stick Cepšanas Virsma
Iepakojuma Lielums 45cm x 30cm x 30cm (17.72in x 11.81in x 11.81in)