2018 modes kokvilnas musulmaņu hijab,vienkāršā hijab ar pērlēm,kokvilnas laukumā šalle ar radzēm,šalles un lakati,wrap galvu,pērļu šalle

Šalles, Lēti Šalles, 2018 modes kokvilnas musulmaņu hijab, vienkāršā hijab ar pērlēm, kokvilnas laukumā šalle ar radzēm, šalles un lakati, galvu ietin, pērle šalle

Art. - Nr.:WJ00643

( 1 ) Produktu informācija:

Materiāls :kokvilna ar pērlēm un kniedes

Izmērs :115(W) x 115cm(L)

Svars:130g/gab

( 2 )Stili

Tur ir tik daudz jauku stilu, mēs piedāvājam jums mūsu veikalā. Ceru, ka draugus no visas vārds tiks interesē daži stili. Mums ir liels prieks, ja varam būt pakalpojumu no jums.

Visas bildes mēs, kas veikti, izmantojot reālus produktus, varbūt tur ir maz krāsu atšķirība, ko izraisa gaisma & monitors utt, lūdzu veikt faktisko produktu, kā standarts.

Tā izmērs ir tikai atsauce, ar nelielu novirzi, lūdzu veikt faktisko produktu, kā standarts.

( 3 ) Droša maksājumu un Bezmaksas sūtījumu.

Mēs pieņemti Darījuma maksājumu, lai gan aliexprss.com kas ir drošs un ērts mūsu klientiem.Darījuma pakalpojumu par Reformatudraudze.lv ir powered by Alipay.com vadošais trešo personu tiešsaistes maksājumu platforma no Kyocera Grupas. Darījuma ļauj droši maksāt tiešsaistē bez pakļaujot savas kredītkartes datus. Jūs varat arī izsekot piegāde jūsu pasūtījumu un samaksu ir tikai izlaists piegādātājam pēc tam, kad jūs apstiprināt jums esmu saņēmusi pasūtījumu. Darījuma ir ātrs, drošs un viegli lietojams!

Mēs varam pieņemt maksājumus, izmantojot Visa, MasterCard, Naudas, moneybookers, Western Union, bankas pārskaitījums, ko TT.

Trīs dienas pēc tam, kad rīkojums, kas apstiprināts, mēs nosūtīt pasūtījumu ar izsekošanas numuru ar China Post Air Parcel , Piegādes laiks ir par 7-20 dienām.

Ja jums vajadzīga palīdzība, izvēloties ātru un uzticamu uzņēmumu, lūdzu, sazinieties ar mums tieši, un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu.

Lai apstiprinātu jūs varat baudīt mūsu precēm,lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu adrese ir pareizi,Pēc tam, kad mēs nosūtīt savu preču ārā,mēs sniegsim jums izsekošanas Nē.

Laipni paziņojums : Visas mūsu preces būs iepakota profesionāli, un mēs norādi ļoti zemu vērtību ar "bezmaksas dāvana", kas cenšas, lai novērstu jebkādu iespējamo importa tarifu. Paldies par jūsu sapratni.

( 4 )Mēs varam pieņemt atpakaļ, ja pastāv kvalitātes problēmas par preces:

2-3 darba dienu laikā pēc tam, kad jūs vai jūsu klients saņēma, mēs varam pieņemt, atgriešanās, ja ir kāds kvalitātes problēma. Mēs maksas kuģniecības izmaksas. Tomēr, ja klienti nav, piemēram, krāsu vai stilu vairāk, mēs joprojām pieņemt atpakaļ vai to mainīt, Tikai jūs vai klientu vajadzības maksāt kuģniecības izmaksas, kas mums sūta, un arī kuģniecības izmaksas, lai tās nosūtīt atpakaļ uz ķīnu, paldies par sapratni;

Laipni paziņojums : Preces būtu atpakaļ ar nebojātu iepakojumu un hangtags par tālākpārdošanu.Pirms jūs atgrieztu preces, pls sazinieties ar mums, lai saņēmējs detaļas, Paldies par jūsu laipni izpratni.

( 5 ) 100% Pozitīvas atsauksmes, ir sapnis par visām mūsu darbinieki.

Mēs esam godīgi un warmhearted, uzticams.

Visi mūsu darbinieki ir pats sapnis: "mums būs darīt labāk un labāk ar 100% pozitīvas atsauksmes visā Reformatudraudze.lv" mēs zinām, tas nav viegls darbs. Mums būs jāstrādā ļoti smagi, lai padarītu katram klientam apmierinoša. Mūsu lielākais prieks ir panākt, lai katrs klients ir apmierināts; mēs būsim labi draugi nākotnē.

Materiāls Kokvilnas
Vienuma Tips Šalles
Nodaļas Nosaukums Pieaugušie
Šalles Veida Šalle