Rinntin Tīra Sudraba Lapu Sudraba Krāsā Stud Auskars AAA Kubikmetru Zircon Asimetrijas Butterfly Sieviešu Rotaslietas Sievietēm TSE06

Auskariem, rotas, sudraba auskari, rotaslietas auskari, lēti auskariem, Augstas Kvalitātes rotaslietas, sudraba auskari, Ķīna rotaslietas auskari Piegādātāju

Rinntin 100% Tīra Sudraba Lapu Sudraba Krāsā Stud Auskars AAA Kubikmetru Zircon Asimetrijas Butterfly Sieviešu Rotaslietas Sievietēm TSE06

Materiāls: Īsta 925 Sterling Sudraba, AAA Kubikmetru Zircon

Izmērs: Lūdzu, pārbaudiet, vai attēlā zemāk

Garantija: Krāsu netiek mainīts uz melna,sarkana vai brūna ( ja jūs samazināt vai saskrāpēt mūsu rotaslietas,jūs varētu redzēt iekšpusē metāla, sudraba krāsa,tas ir iemesls, kāpēc mēs garantējam, ka krāsa nav mainījusies)

Piemērots: Jauniešiem un Termiņu Sieviete

Dāvana: Draudzene / Mamma / Sievas / Māsas / Meitas

Valkā Iespēja: Iepazīšanās / Dienas / Kāzu / Iesaistīšanās / Jubilejas / Ieteikt

1.J: Kad jūs varat nosūtīt savu pasūtījumu?

A:Pēc tam, kad jūsu pārskaitījums ir veikts,mēs izmantojam augstas kvalitātes vevet maisiņš pack jūsu rotaslietas un nosūtīt to ārā 48 stundu laikā.

2.Q:Cik ilgi varat es saņēmu produktus?

A:Parasti kuģniecības laiks ir 10-40 dienas (5-20 dienas pa Epacket).

3.Q:vai es Varu saņemt atlaidi?

A:visi mūsu produkti,ja jūsu pasūtījumā ir vairāk kā 2 gabalus.Jūs saņemsiet papildus 5% atlaidi.

4:Q:Kas ir šis materiāls?

A:Mums ir tikai pārdod īstu 925 sterling sudraba rotaslietas.Mūsu rotaslietas ir izgatavota no 925 sudraba.

5.Q:Kāda gredzena izmērs man fit?

A:vai jūs Varētu, lūdzu, pasakiet man, cik daudz pirkstu cicumference ir ? Un tad mums būs atrisināt problēmu .

6:Q:Ko darīt, ja šis izstrādājums ir bojāts?

A:Ja pastāv kvalitātes problēmas, 30 dienu laikā pēc tam, kad jūs recevied sūtījumu , mēs apsolām, nosūta jaunu preci vai kompensāciju, jums pilnu samaksu.

7:Q:vai es Varu saņemt dāvanu?

A:Ja mums ir gods darīt uzņēmējdarbību ar jums vēlreiz,Lūdzu, atstāt mums ziņu,Mēs nosūtīsim jums papildus dāvanu.

8:Q:Kāda veida loģistikas jums ir?

A:Mums ir kopīgas veids, loģistikas:Reformatudraudze.lv Piegāde,Saules Jums Ekonomisko Gaisa Pasts,4PX Singapūra Pastu OM Pro,Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pasts,Īpaša Līnija-YW(parasti kuģniecības laiks ir 15-55 dienas)Epacket(parasti kuģniecības laiks ir 5-20 dienas)

Sods vai Modes Sods
Sertifikāta Veids GTC
Auskari Tips Auskariem