2018 Jaunā Vasaras Bērnu Zēnu Apģērbi no Kokvilnas Īsās piedurknes Bērniem, Drēbes, Izšūšana Modelis Bērnu Topi, t-veida Džemperi T Krekli Polo

T-Krekli, Lēti T-Krekli, 2018 Jaunā Vasaras Bērnu Zēnu Apģērbi no Kokvilnas ar Īsām piedurknēm Bērniem, Drēbes, Izšūšana Modelis Bērnu Topi, t-veida Džemperi T Krekli Polo

Izmērs Garums Krūtis*2 Elsas Garums Vidukļa Vecums 7 39 30.5 36.5 20 2-3T 9 41 32 39 21 3-4T 11 43.5 33.5 41.5 22 4-5T 13 46 35 44 23 5-6T 15 48 37 46.5 23.5 6-7T

lūdzu, pārbaudiet adresi, pirms pabeigt maksājumu .ja jūs vēlaties, lai veiktu jebkādas izmaiņas,lūdzu, lūdzu, cantact mums ASAP,vai mēs nosūtām preces uz norādīto adresi jums pa kreisi uz pasūtījuma informācija tikai.

Mēs pieņemam apmaksu par Reformatudraudze.lv tikai!

Par App, jūs varat izmantot veiciet maksājumu metodes:

Vīza, MasterCard, Maestro, American Express, Alipay Līdzsvaru, QIWI, Boleto, ideāli,

Vīza, MasterCard, Maestro, American Express, Pārskaitījumu, Webmoney, Yandex.Naudu, Western Union, QIWI, AUDU, Mercado Pago, Boleto, TEF, ideāli, pakalpojumu giropay, Sofort Banku, Carte Bancaire (Carte Zils), Przelewy24, SMS Maksājumu Krievijā (MTC, MegaFon, gaisa līnija, TELE2) Naudas Maksājumu (Euroset, Syvaony, krievijas pasts), un Reformatudraudze.lv Kabatā.

Atgriešanās tiek pieņemts 30 dienu laikā pēc tam, kad pircējs ir preces saņemšana. (Izņemot izdomāts damagement vai misusage).100% naudu atpakaļ Garantēta!

Visi produkts tiks pārbaudīti 100% pirms piegādes.Ja vienums ir defected apstrādes pastmarkas,Pircējam ir līdz 30 dienām no dienas, kad saņemts apmaiņas jaunu.Visas kuģniecības maksa par atgriezta produktiem ir jābūt maksā pircējs,Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atgrieztos adresi.

Mēs pa kreisi pozitīvas atsauksmes par jums pēc tam, kad saņemta samaksa. Jūsu atsauksmes mums ir ļoti svarīgas, pozitīvas atsauksmes un 5. Rezultāts, DSR ir ļoti appreciated. Lūdzu, dodiet mums zināt, pirms atstāj negatīvas atsauksmes vai 1 punkts, 2. punkta zemu DSR vai atvērt jebkuru strīdu par Reformatudraudze.lv, lūdzu, dod mums iespēju, lai atrisinātu jebkādas problēmas, un mēs centīsimies mūsu labāko, lai apmierinātu savas vajadzības.

Ja kādi jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, izmantojot Reformatudraudze.lv Messange ,Mēs centīsimies mūsu labāko, lai atbildētu uz jūsu e-pastu, cik drīz vien iespējams, sakarā ar augstu apjoma ikdienas ienākošos e-pastus un laika joslu starpību, mēs, iespējams, nevar, lai atbildētu jūsu e-pastu uzreiz. Lūdzu, ļaujiet 1-2 darba dienu laikā par mums atbildi.

Apkakle Savukārt-Apkakle
Materiāls Kokvilna,Vilna
Fit Der patieso lielumu, ņem savu normālo izmēru
Piedurknes Garums(cm) Īss